در حال بارگذاری ...
 • اجرای پروژه چهارخطه بیله سوار - گرمی در محدوده شهرستان بیله سوار

  هم اکنون خاکبرداری قطعه بلامعارض از سه راه خروسلو به طرف روستای جهانخانملو توسط پیمانکار در حال اجراست و از دستگاه های اجرایی که تاسیسات معارض واقع در سایر قطعات مسیر پروژه دارند می خواهیم تا جهت تسریع درعملیات اجرایی پروژه با همکاری نسبت به رفع آن اقدام کنند.

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بیله سوار گفت : پروژه چهارخطه بیله سوار - گرمی در محدوده شهرستان بیله سوار در حال اجراست .

  توحید عالی پور رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بیله سوار با اعلام این مطلب افزود : قطعات بلامعارض در محدوده شهرستان بیله سوار پروژه چهارخطه بیله سوار - گرمی که تحت پیمان موسسه عاشورا قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا می باشد مشخص و تحویل پیمانکار گردیده و در حال اجراست .

  وی گفت : با توجه به اینکه شهرستان بیله سوار به عنوان قطب کشاورزی شمالغرب کشور و دروازه ورود به قفقاز محسوب می شود ، نیاز به جاده ای چهارخطه با مشخصات استاندارد دارد که با عنایت مسئولین استانی ، شهرستانی و نماینده  مجلس و با پیگیری های مدیرکل راه و شهرسازی استان ، روند اجرایی تسریع یافته است .

  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بیله سوار اظهار داشت : طول مسیر موردپیمان قرارگاه خاتم الانبیا از سه راه گوگ تپه تا گرمی بطول ۳۸.۵ کیلومتر بوده که ۲۶ کیلومتر تا انتهای پل انجیرلو درحوزه شهرستان بیله سوار بوده و کل مشخصات پروژه شامل ۲،۷۷۰،۰۰۰ مترمکعب خاکبرداری ، ۱،۲۴۶،۰۰۰ مترمکعب خاکریزی ، عملیات فولادی ، عملیات بتن ریزی ، قطعات بتنی پیش ساخته ، زیراساس ، اساس و آسفالت خواهد بود .

  عالی پور ادامه داد : تجهیز کارگاه پیمانکار پروژه در محل روستای اکبرداود در حال انجام و کلیه امکانات راهسازی و اسکان کارگاهی در این محل در حال تکمیل می باشد . هم اکنون خاکبرداری قطعه بلامعارض از سه راه خروسلو به طرف روستای جهانخانملو توسط پیمانکار در حال اجراست و از دستگاه های اجرایی که تاسیسات معارض واقع در سایر قطعات مسیر پروژه دارند می خواهیم تا جهت تسریع درعملیات اجرایی پروژه با همکاری نسبت به رفع آن اقدام کنند.
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران