در حال بارگذاری ...
 • انتصاب سرپرست عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ سکان دار جدید عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مسئولیت سنگین خود را به دست گرفت تا باری دیگر فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) با تکیه بر دانش و تجربه ، پیشرو در مسیر موفقیت حرکت کند .

  محمد مهدی کربلایی ، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) " محمدرضا سیف" را با توجه به تجربیات قابل اتکا او و همچنین تعهد و تخصصی که با نگاهی به عملکردش در جایگاه های پیشین قابل توجه است ؛ به عنوان سرپرست عمیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب کرد .

   ٢٠ سال سابقه درخشان سیف در حوزه هوانوردی یکی از عواملی بود که منجر به حضور او در این جایگاه شد. ١٨ سال از ثبت مدرک خلبانی بازرگانی او می گذرد و دارای مدرک کارشناسی ارشد هوا و فضا می باشد . او ١١ سال سابقه مدیریت شرکت های هواپیمایی را در کارنامه خود دارد .

  همچنین از نقاط درخشان سکان دار جدید عملیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) باید به ٩ سال تدریس دروس تحقیقی هوانوری نیز اشاره کرد . از سویی دیگر تجربیات کارامد "محمدرضا سیف" پیرو ١٠ سال حضور در انجمن حمل و نقل هوایی ایران نیز موجب پیشبرد موفق اهداف عملیات فرودگاهی در شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) خواهد شد .

  متن حکم انتصاب سکان داری محمدرضا سیف به شرح زیر است :

  نظر به تعهد ، تخصص و تجربه جنابعالی را از تاریخ ١٨/٤/٩٩ به سمت سرپرست عمیات فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) منصوب می نمایم .

  امیداست با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از نیروهای متعهد و متخصص در راستای تحقق برنامه ها و اهداف متعالی شرکت اهتمام ورزیده و در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت زعامت مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... العظمی خامنه ای(مدظله العالی) بیش از پیش موفق و موید باشید. انشاا...
  مطالب مرتبط

  رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی برای حفظ سلامت مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره)

  رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی برای حفظ سلامت مسافران در فرودگاه امام خمینی (ره)

  در حال حاضر کلیه مسافران خروجی در فرودگاه امام (ره) باید نتیجه تست منفی PCR کرونا را به همراه داشته باشند ، در غیر اینصورت بر اساس دستورالعمل های بهداشتی امکان صدور کارت پرواز و سوار شدن به هواپیما برای آن ها وجود نخواهد داشت .

  |

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با حساسیت بالا نسبت به اتمام این پروژه ، از هیچگونه همکاری و مساعدت دریغ نخواهد کرد و این ترمینال در موعد از پیش تعیین شده باید به بهره برداری برسد .

  |

  نظرات کاربران