در حال بارگذاری ...
 • پیگیری آخرین وضعیت طرح‌های مربوط به مصوبات سفرهای مقام معظم رهبری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ، جلسه ای بابت بررسی آخرین وضعیت اجرایی و تامین منابع مالی طرح های این وزارتخانه مربوط به مصوبات سفرهای مقام معظم رهبری برگزار شد .

  با حضور امیرمحمود غفاری ، معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی ، جلسه ای بابت بررسی آخرین وضعیت اجرایی و تامین منابع مالی طرح های این وزارتخانه مربوط به مصوبات سفرهای مقام معظم رهبری برگزار شد .

  در این جلسه که برای بررسی طرح‌های احداث راه اصلی پاتاوه –  دهدشت ، احداث راه اصلی قزوین – الموت ، احداث راه اصلی سنندج – مریوان و احداث راه چابهار – پسابندر و جاسک – کنارک برگزار شد ، نمایندگی از حوزه وزارتی و دبیرخانه توسعه سواحل مکران ، دفتر مقام معظم رهبری ، سازمان برنامه و بودجه ، شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و همچنین نمایندگانی از استان‌ها ، ستاد وزارتخانه و مشاورین مربوط به طرح‌ها حضور داشتند .

  در این جلسه که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد ، ضمن مرور برنامه زمان‌بندی تکمیل و بهره‌برداری از محورهای مورد نظر ، تصمیمات لازم درخصوص نحوه تامین اعتبار و مشارکت دفتر مقام معظم رهبری و مساعدت‌های ویژه سازمان برنامه بودجه اتخاذ شد .

  طبق اعلام صورت گرفته این تصمیمات در قالب صورت جلسات تنظیمی مربوطه عملیاتی خواهد شد تا اهداف تعیین شده در چارچوب برنامه زمان‌بندی محقق و تا پایان سال بهره‌برداری از این طرح‌ها انجام گیرد .
  مطالب مرتبط

  عبور پروژه کریدور بزرگراه جنوب کشور از داخل دریا در محور بندر خمیر - بندر لنگه

  عبور پروژه کریدور بزرگراه جنوب کشور از داخل دریا در محور بندر خمیر - بندر لنگه

  نوار ساحلی بزرگراهی جنوب کشور به طول ۱۸۵۰ کیلومتر است که ۱۰۵۴ کیلومتر آن به بهره برداری رسیده است و از این میزان ۲۵۰ کیلومتر به صورت بهسازی محور موجود و مابقی احداث باند دوم است و ۶۵۶ کیلومتر در حال اجرا و ۱۴۰ کیلومتر در دست مطالعه و مناقصه قرار دارد .

  |

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  در خصوص موضوع مالی پروژه مقرر شد تا تمهیدات لازم برای تسهیل در مراودات مالی و همچنین فعال‌سازی مابقی LC نیز انجام شود . سرمایه‌گذار چینی این پروژه نیز اعلام کرد با تمام قدرت روند اجرای پروژه را سرعت می‌دهد و مشکلات موجود را برطرف خواهد کرد .

  |

  نظرات کاربران