در حال بارگذاری ...
 • پیگیری آخرین وضعیت طرح‌های مربوط به مصوبات سفرهای مقام معظم رهبری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی ، جلسه ای بابت بررسی آخرین وضعیت اجرایی و تامین منابع مالی طرح های این وزارتخانه مربوط به مصوبات سفرهای مقام معظم رهبری برگزار شد .

  با حضور امیرمحمود غفاری ، معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی ، جلسه ای بابت بررسی آخرین وضعیت اجرایی و تامین منابع مالی طرح های این وزارتخانه مربوط به مصوبات سفرهای مقام معظم رهبری برگزار شد .

  در این جلسه که برای بررسی طرح‌های احداث راه اصلی پاتاوه –  دهدشت ، احداث راه اصلی قزوین – الموت ، احداث راه اصلی سنندج – مریوان و احداث راه چابهار – پسابندر و جاسک – کنارک برگزار شد ، نمایندگی از حوزه وزارتی و دبیرخانه توسعه سواحل مکران ، دفتر مقام معظم رهبری ، سازمان برنامه و بودجه ، شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور و همچنین نمایندگانی از استان‌ها ، ستاد وزارتخانه و مشاورین مربوط به طرح‌ها حضور داشتند .

  در این جلسه که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی برگزار شد ، ضمن مرور برنامه زمان‌بندی تکمیل و بهره‌برداری از محورهای مورد نظر ، تصمیمات لازم درخصوص نحوه تامین اعتبار و مشارکت دفتر مقام معظم رهبری و مساعدت‌های ویژه سازمان برنامه بودجه اتخاذ شد .

  طبق اعلام صورت گرفته این تصمیمات در قالب صورت جلسات تنظیمی مربوطه عملیاتی خواهد شد تا اهداف تعیین شده در چارچوب برنامه زمان‌بندی محقق و تا پایان سال بهره‌برداری از این طرح‌ها انجام گیرد .
  مطالب مرتبط

  تکمیل و بهره برداری از راه آهن یزد - اقلید تا پایان سال جاری

  تکمیل و بهره برداری از راه آهن یزد - اقلید تا پایان سال جاری

  با افتتاح این خط آهن اتفاق مهم دیگری در عرصه ریلی کشور نهایی خواهد شد و مرکز کشور نیز به شبکه ریلی متصل می شود که با توجه به قرار گرفتن تعداد زیادی از معادن مهم ایران در این منطقه پیش بینی می‌شود که با افتتاح این مسیر ترانزیت کالا و مسافر در این بخش از کشور توسعه فراوانی یابد .

  |

  عدم تناسب بودجه ابلاغی در قانون بودجه با هزینه‌های راهسازی و پروژه‌های نیمه‌تمام

  عدم تناسب بودجه ابلاغی در قانون بودجه با هزینه‌های راهسازی و پروژه‌های نیمه‌تمام

  آنچه در معاونت برنامه‌ریزی وزارت راه و شهرسازی در یک‌سال گذشته مورد توجه قرار گرفته ، در گام اول تبیین دقیق شرایط موجود اعم از فرصت‌ها ، محدودیت‌ها و نقاط ضعف و قوت و در مرحله بعدی چاره‌‌اندیشی اساسی برای حل مسأله بوده است .

  |

  نظرات کاربران