در حال بارگذاری ...
 • ثبت بیش از ۳ میلیون تخلف سرعت غیرمجاز در محورهای مواصلاتی خوزستان

  ۲۴۰ سامانه حمل و نقل هوشمند شامل تردد شمار ، دوربین های نظارتی ، تابلوی پیام متغیر ، سامانه های ثبت تخلف و ایستگاه های تکرار کننده و ثابت بیسیم و بیش از ۴۰۰ سامانه ردیاب خودرویی در محورهای استان فعال هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : از ابتدای سال تاکنون بیش از ۳ میلیون تخلف سرعت غیرمجاز در استان به ثبت رسیده است .

  غلامعباس بهرامی نیا اظهار کرد : بیشترین تخلف سرعت غیرمجاز از ابتدای سال جاری تاکنون در محورهای رفت و برگشت بندر امام خمینی (ره) - ماهشهر ، اهواز - بندر امام خمینی (ره) ، اهواز - رامهرمز ، شوش - اندیمشک ، آبادان - دارخوین ، رفت و برگشت شادگان - دارخوین و ماهشهر - هندیجان ثبت شده است .

  وی از ثبت بیش از ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تخلف سرعت غیرمجاز در محورهای استان از ابتدای سال تاکنون خبر داد و گفت : ۲۴۰ سامانه حمل و نقل هوشمند شامل تردد شمار ، دوربین های نظارتی ، تابلوی پیام متغیر ، سامانه های ثبت تخلف و ایستگاه های تکرار کننده و ثابت بیسیم و بیش از ۴۰۰ سامانه ردیاب خودرویی در محورهای استان فعال هستند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان میانگین ثبت شده سرعت در استان را ۷۶ کیلومتر بر ساعت عنوان کرد و افزود : میانگین سرعت در محورهای پرتخلف ذکر شده ۸۸ کیلومتر بر ساعت بوده است .
  مطالب مرتبط

  ساماندهی مرز باشماق از اولویت های سازمان راهداری

  ساماندهی مرز باشماق از اولویت های سازمان راهداری

  در مرز باشماق کارهای خوبی انجام شده است چرا که مرز بایستی در شأن مردم و نظام باشد، زیرساخت هایی مانند جاده ها و پارکینگ را باید ساماندهی کنیم تا رانندگان با فراغ بال به مرز آمده و امور ترانزیتی خود را در کمترین زمان انجام دهند.

  |

  نظرات کاربران