در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی نخستین مجتمع خدماتی رفاهی در محور خمینی شهر - نجف آباد

  مجتمع های خدماتی رفاهی تنها یک مرکز برای ارائه خدمات ضروری به مسافران نیستند ، بلکه خود بخشی از جاذبه های سفر محسوب می شوند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت : عملیات اجرایی نخستین مجتمع خدماتی رفاهی در محور خمینی شهر - نجف آباد آغاز شد .

  محمدعلی صلواتی در آئین آغاز عملیات اجرایی این پروژه که با حضور معاون وزیر کشور برگزار شد ، اظهار کرد : این مجتمع در فضایی به مساحت با ۲۴ هزار متر مربع با سرمایه گذاری بخش خصوصی ساخته و به بهره برداری خواهد رسید .

  وی با بیان اینکه پیش بینی می شود ، این مجتمع تا دوسال آینده تکمیل شود ، گفت : با توجه به نقشه های ارائه و تایید شده ، ساخت و بهره برداری این مجتمع بالغ بر ۳۳۰ میلیارد ریال هزینه خواهد داشت .

  صلواتی با تاکید بر توجه به نیازهای مردم و ارائه خدمات با کیفیت به مردم در مجتمع های خدماتی - رفاهی گفت : راه ، بخشی از برنامه یک سفر است و قطعا مردم به دنبال ثبت خاطرات خوب و ماندگار از مسیر سفر خود هستند ، این نکته ای است که سرمایه گذاران ما باید به آن توجه داشته باشند . مجتمع های خدماتی رفاهی تنها یک مرکز برای ارائه خدمات ضروری به مسافران نیستند ، بلکه خود بخشی از جاذبه های سفر محسوب می شوند .

  معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت : برنامه ریزی برای آموزش بهره برداران از مجتمع های خدماتی رفاهی استان اصفهان در حال انجام است و به زودی دوره های آموزشی برای بهبود فرآینده خدمت رسانی به مردم برگزار خواهد شد . استان اصفهان با دارا بودن ۵۰ مجتمع خدماتی رفاهی در حال بهره برداری ، بیشترین تعداد مجتمع های خدماتی رفاهی در کل کشور را به خود اختصاص داده است که نشان از ظرفیت اقتصادی راه های استان دارد .
  مطالب مرتبط

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد پس از حادثه به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت که متاسفانه شدت جراحات و آسیب های وارد شده ، منجر به درگذشت این همکار ارجمند و تلاشگر شد .

  |

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  یکی از تاثیرات مهم در ارائه خدمات نوین به مسافران حذف واسطه های بدون آورده سرمایه و ایجاد ارزش افزوده در این حوزه و توانمند سازی سرمایه گذاران این بخش است . از طرفی هر اتوبوس می تواند ۱۶۰۰ کیلوگرم توشه همراه و غیر همراه را در چهارچوب قانون و بدون مغایرت با ایمنی مسافران در جعبه ...

  |

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  کریدورهای بین المللی مسیرهایی هستند که با موافقت دولت ها برای تسهیل روند حمل و نقل ایجاد شده اند که گذر اغلب این مسیرها از آذربایجان غربی ، اهمیت استان در حمل و نقل بین المللی و ترانزیتی را از دیدگاه کشورهای دیگر و سازمان های مرتبط بین المللی نشان می دهد .

  |

  اجرای عملیات توسعه محوطه پایانه مرزی میلک در سیستان و بلوچستان

  اجرای عملیات توسعه محوطه پایانه مرزی میلک در سیستان و بلوچستان

  از آنجایی که این پایانه مرزی اهمیت بسزایی در توسعه اقتصاد منطقه و حمل و نقل بین المللی و افزایش مبادلات با کشور افغانستان دارد عملیات توسعه محوطه آن از نظر فیزیکی به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران ، صاحبان کالا و رانندگان در سطح استانداردهای ملی و بین المللی در حال انجام ...

  |

  نظرات کاربران