در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات لکه گیری و روکش آسفالت محور داران - تیران

  در صورت تامین اعتبار و قیر مورد نیاز این پروژه تا دوماه آینده تکمیل خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از آغاز عملیات لکه گیری و روکش اسفالت محور داران _ تیران خبر داد .

  مهدی فقهی اظهار کرد : به منظور بهسازی و ارتقا ایمنی تردد در محور شریانی غرب استان اصفهان ، پروژه لکه گیری و روکش آسفالت محور داران _ تیران در دستور کار قرار گرفت .

  وی طول این محور را ۱۰ کیلومتر اعلام کرد و گفت : برای اجرای این پروژه ۳.۵ میلیارد تومان اعتبار درنظر گرفته شده است .

  رئیس اداره نگهداری راه های استان اصفهان با بیان اینکه این پروژه در هفته دوم تیرماه آغاز شده است ، افزود : در صورت تامین اعتبار و قیر مورد نیاز این پروژه تا دوماه آینده تکمیل خواهد شد .

  فقهی با اشاره به افزایش هزینه های نگهداری راه های استان اصفهان خاطرنشان کرد : زیرساخت هایی همچون راه ، دارایی های ارزشمند یک ملت محسوب می شوند، لذا با تخصیص به موقع اعتبار و ترمیم آسیب های وارده به آن می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد .

  وی خاطرنشان کرد : درصورت عدم تامین اعتبار مورد نیاز برای مرمت و ترمیم راه ها در زمان مناسب، مردم به صورت مستقیم و غیرمستقیم متضرر می شوند .
  مطالب مرتبط

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد پس از حادثه به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت که متاسفانه شدت جراحات و آسیب های وارد شده ، منجر به درگذشت این همکار ارجمند و تلاشگر شد .

  |

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  یکی از تاثیرات مهم در ارائه خدمات نوین به مسافران حذف واسطه های بدون آورده سرمایه و ایجاد ارزش افزوده در این حوزه و توانمند سازی سرمایه گذاران این بخش است . از طرفی هر اتوبوس می تواند ۱۶۰۰ کیلوگرم توشه همراه و غیر همراه را در چهارچوب قانون و بدون مغایرت با ایمنی مسافران در جعبه ...

  |

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  کریدورهای بین المللی مسیرهایی هستند که با موافقت دولت ها برای تسهیل روند حمل و نقل ایجاد شده اند که گذر اغلب این مسیرها از آذربایجان غربی ، اهمیت استان در حمل و نقل بین المللی و ترانزیتی را از دیدگاه کشورهای دیگر و سازمان های مرتبط بین المللی نشان می دهد .

  |

  نظرات کاربران