در حال بارگذاری ...
 • شتاب در توسعه راه های استان ایلام با پرداخت مطالبات پیمانکاران حوزه راهسازی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام از مساعدت دولت برای پرداخت ۴۰۰ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران حوزه راه با پیگیری استاندار و نمایندگان خبر داد .

  کاظمی در این خصوص گفت : با پیگیری استاندار و نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و برگزاری جلسات متعدد با رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و معاونین این سازمان و ... راه برای تأمین اعتبار ۴۰۰ میلیارد تومان از مطالبات پیمانکاران بخش راه هموار شد .

  وی خاطرنشان کرد : عزم دولت برای پایان پروژه های بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی جدی است و با توجه به اینکه اکثر پروژه های زیرساخت اربعین استان در بخش راه پیشرفت بالای ۶۰ درصد دارند با تزریق اعتبار به زودی شاهد بهره برداری از این طرح ها خواهیم بود .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام پیگیری اتصال استان به شبکه های آزادراهی و ریلی از دیگر موارد پی گیری هیأت استان با مسئولین ارشد کشور نام برد که با نظر مساعد همراه بوده است .
  مطالب مرتبط

  اجرای پروژه چهارخطه بیله سوار - گرمی در محدوده شهرستان بیله سوار

  اجرای پروژه چهارخطه بیله سوار - گرمی در محدوده شهرستان بیله سوار

  هم اکنون خاکبرداری قطعه بلامعارض از سه راه خروسلو به طرف روستای جهانخانملو توسط پیمانکار در حال اجراست و از دستگاه های اجرایی که تاسیسات معارض واقع در سایر قطعات مسیر پروژه دارند می خواهیم تا جهت تسریع درعملیات اجرایی پروژه با همکاری نسبت به رفع آن اقدام کنند.

  |

  نظرات کاربران