در حال بارگذاری ...
 • فراهم کردن شرایط زیرساختی در حمل و نقل جاد‌‌ه ای گامی موثر در تحقق شعار جهش تولید

  علی رغم شرایط کنونی کشور به لحاظ شیوع ویروس کرونا ، شاهد تلاش رانندگان برای جابجایی کالاهای اساسی از این بندر و حمل ۵۵ میلیون تن محصولات کشاورزی از خوزستان بودیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان فراهم کردن شرایط زیرساختی در حوزه حمل و نقل جاده ای را گام موثری در تحقق شعار جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری دانست .

  غلامعباس بهرامی نیا در مراسم تودیع و معارفه فرمانده پایگاه مقاومت بسیج این اداره‌کل با بیان اینکه دشمنان از انقلاب تاکنون همواره درصدد فرصتی برای اعمال تحریم بر علیه ایران اسلامی بودند ، اظهار کرد : علی‌‌رغم شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور در دو سال گذشته ، این اداره‌کل توانست اقدامات خوبی را در حوزه راهداری ، صیانت از راه‌ها و ایجاد شرایط برای تردد در مسیرها انجام دهد .

  وی با اشاره به نام‌گذاری شعار امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام جهش تولید ، افزود : این اداره کل با فراهم کردن شرایط زیرساخت در حوزه حمل و نقل جاده ای می تواند به عنوان حلقه وصل بین تولید و مصرف ، در تحقق شعار امسال گام بردارد .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان رشد ۲۰ درصدی جابجایی کالاهای اساسی از بندر امام خمینی(ره) از طریق حمل و نقل جاده‌ای طی سه ماه نخست سال را مورد اشاره قرار داد و گفت : علی رغم شرایط کنونی کشور به لحاظ شیوع ویروس کرونا ، شاهد تلاش رانندگان برای جابجایی کالاهای اساسی از این بندر و حمل ۵/۵ میلیون تن محصولات کشاورزی از خوزستان بودیم .

  گفتنی است در پایان این مراسم با حضور جانشین بسیج ادارات و کارکنان سپاه ولیعصر (عج) خوزستان و فرمانده حوزه بسیح کارمندی شهید رجایی ، از تلاش‌‌های کریم سیاه‌تیری ، قدردانی و حسن درویشی را به‌عنوان فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان معرفی کرد .
  مطالب مرتبط

  آغاز دور سوم طرح ملی پایش وضعیت راه های شریانی کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی

  آغاز دور سوم طرح ملی پایش وضعیت راه های شریانی کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی

  مهمترین نکته این پروژه دستیابی به یک گراف با ۳ نقطه  برای هریک از محورهای شریانی کشور است ، که جمهوری اسلامی ایران را جزو کشورهای برخوردار از این نوع تحلیل با توان داخلی قرار می دهد .

  |

  رسیدگی به ۳۵۰ تخلف حوزه حمل و نقل جاده ای عمومی در کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ استان کرمانشاه

  رسیدگی به ۳۵۰ تخلف حوزه حمل و نقل جاده ای عمومی در کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ استان کرمانشاه

  در ۶ ماهه سالجاری ۲۴ جلسه کمیسیون ماده ۱۲ تشکیل و به ۱۱۶ پرونده تخلف رسیدگی شده است که ۱۳ جلسه با ۵۲ پرونده مربوط به بخش حمل و نقل کالا و ۱۱ جلسه و تعداد ۶۴ پرونده درباره تخلفات شرکت های حمل و نقل مسافر بوده است .

  |

  نظرات کاربران