در حال بارگذاری ...
 • آسفالت ۱۶ کیلومتر راه روستایی در شهرستان میاندوآب در قالب طرح ملی ابرار

  پروژه های مهم در دست اجرای این شهرستان در بخش راهداری را احداث راه جدید ، احداث باند دوم ، رفع نقاط حادثه خیز ، نصب حفاظ بتنی ، نصب گاردریل ، سیستم روشنایی شامل می شود که با انعقاد قرارداد ، مدیریت و نظارت می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان میاندوآب از آسفالت ۱۶ کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار در این شهرستان خبر داد .

  علیرضا اشرف زاده با بیان این مطلب گفت : حوزه اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان میاندوآب شامل بزرگراه چهار خطه به طول ۳۹ کیلومتر ، راه اصلی بیش از ۴۶ کیلومتر ، راه فرعی ۷۶ کیلومتر ، راه روستایی آسفالته ۳۳۰ کیلومتر و راه روستایی خاکی به طول ۲۱۰ کیلومتر است . در راستای اجرای طرح راههای روستایی اولویت دار بیشتر از ۱۶ کیلومتر راه روستایی در این شهرستان در حال اجرا بوده که ۲ کیلومتر آسفالت و ۸۰۰ متر نیز آماده آسفالت است .

  وی با بیان اینکه نگهداری از راهها بعنوان سرمایه ملی با هدف بالا بردن ضریب ایمنی و بهبود امنیت تردد در این محورها اظهار کرد : پروژه های مهم در دست اجرای این شهرستان در بخش راهداری را احداث راه جدید ، احداث باند دوم ، رفع نقاط حادثه خیز ، نصب حفاظ بتنی ، نصب گاردریل ، سیستم روشنایی شامل می شود که با انعقاد قرارداد ، مدیریت و نظارت می شود .

  اشرف زاده با اشاره به عملکرد اداره ایمنی راه و حریم این شهرستان اظهار کرد : در این خصوص نیز اقدامات روشنایی ، نصب تابلو ، تعمیر ، خط کشی راه ، نصب و تعمیر انواع حفاظ ، شستشوی علائم با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون ریال طی سال ۹۸  انجام یافته است .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان میاندوآب در خصوص عملکرد نگهداری رویه راه های شریانی طی سال گذشته اظهار کرد : لکه کیری و روکش آسفالت در محور بوکان به طول ۱۰ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۶۵۰ میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصد و لکه کیری و روکش آسفالت  در محور کمربندی شمالی به طول ۳ کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال با پیشرفت فیزیکی صد در صد انجام یافته است .
  مطالب مرتبط

  جابجایی بیش از ۱۹ میلیون تن کالا از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان طی هشت سال گذشته

  جابجایی بیش از ۱۹ میلیون تن کالا از پایانه های مرزی سیستان و بلوچستان طی هشت سال گذشته

  متاسفانه تحریم های ظالمانه کشورهای استکباری سبب بروز اختلال در روند واردات ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راهسازی و راهداری شده است که این اداره کل به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی مورد تاکید رهبر معظم ، با بهره گیری از توان نیروهای متخصص بومی استان در سال های اخیر اقدام به ...

  |

  رسیدگی به تخلف ۱۶۰ راننده در حوزه حمل و نقل عمومی برون شهری استان مازندران

  رسیدگی به تخلف ۱۶۰ راننده در حوزه حمل و نقل عمومی برون شهری استان مازندران

  عمده تخلفات رانندگان حمل و نقل برون شهری عبارتند از : حمل بار با تناژ غیر قانونی ، جابجایی بار بدون بارنامه ، عدم رعایت مقررات حمل بارنامه های عادی و ترافیکی در جاده های استان ، عدم ارایه خدمات مطلوب در حین سفر است .

  |

  بازدید رییس سازمان راهداری از محور سنندج - مریوان و دیدار صمیمانه با رانندگان در پایانه مرزی باشماق

  بازدید رییس سازمان راهداری از محور سنندج - مریوان و دیدار صمیمانه با رانندگان در پایانه مرزی باشماق

  ۱۰ درصد تـرانــزیـت ورودی و هشت درصد صــادرات کشــورمان از طــریق مــرز باشماق انجام می شود و مــســیـر ترانــزیـت بــنــدر شــهیــد رجــایــی (بــنــدرعــبــاس) به مــرز باشماق دومــیــن مسیر پــر تــردد کشور است .

  |

  نظرات کاربران