در حال بارگذاری ...
 • تعمیر سیستم هیدرولیک جرثقیل ساحلی در بندر امام خمینی (ره) توسط مهندسان داخلی

  کاهش توقفات اضطراری حین عملیات ، ارتقا رضایت صاحبان کالا به لحاظ انجام عملیات بدون توقف ، کاهش هزینه‌ها به همراه افزایش بهره‌وری و بازگرداندن تجهیز به نرم کارخانه‌ای از جمله مزیت های این تعمیرات است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت : با اتکاء بر توان و تخصص کارشناسان داخلی در حفظ آماده به‌کاری تجهیزات استراتژیک تخلیه و بارگیری مجتمع بندری امام خمینی(ره) سیستم هیدرولیک یک دستگاه جرثقیل عظیم الجثه ۱۴۰ تنی تحت تعمیرات اساسی قرار گرفته که این اقدام ۷۰ میلیارد ریال صرفه جویی به دنبال داشت .

  عادل دریس درباره تعمیر سیستم هیدرولیک جرثقیل ساحلی ، بیان داشت : با اعتماد و توجه به توان فنی متخصصان داخلی ، سیستم هیدرولیک این تجهیز پیشرفته و پرقدرت تخلیه و بارگیری به طور کامل تحت تعمیرات اساسی قرار گرفته و پس از گذراندن آزمایش‌ها و کنترل‌های کیفی نهایی ، راه‌اندازی و وارد چرخه‌ی عملیات و بهره‌برداری شد .

  وی افزود : به دنبال موفقیت آمیز بودن این پروژه که برای نخستین بار در بندر امام خمینی (ره) انجام شده است ، علاوه بر اینکه از خروج ارز از کشور برای انجام تعمیرات فنی جلوگیری به عمل آمد ، زمینه لازم برای تداوم عملیات های تعمیرات اساسی برای هفت دستگاه دیگر با اتکا بر توان و تخصص بومی نیز فراهم شد .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان درباره ویژگی‌های حاصل از انجام این تعمیرات ، گفت : کاهش توقفات اضطراری حین عملیات ، ارتقا رضایت صاحبان کالا به لحاظ انجام عملیات بدون توقف ، کاهش هزینه‌ها به همراه افزایش بهره‌وری و بازگرداندن تجهیز به نرم کارخانه‌ای از جمله مزیت های این تعمیرات است .

  یادآور می شود ، ارتقای شاخص آماده به کاری تجهیزات تخلیه و بارگیری در راستای افزایش حجم تخلیه و جابجایی کالاهای  اساسی و ضروری مورد نیاز کشور به صورت مستمر دنبال می شود .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران