در حال بارگذاری ...
 • فعالیت پروژه های بزرگ راهسازی در جنوب شرق استان فارس

  در محور سه راهی دولت آباد – زرین دشت دو کارگاه فعال که یکی از سمت دولت آباد و دیگری نیز از سمت زرین دشت فعال هستند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس گفت : با وجود کمبود اعتبارات و مشکلات مالی پروژه های بزرگ راهسازی در جنوب شرقی استان فارس فعال هستند .

  جعفر زاهدی در سفر یک روزه خود که نماینده مردم داراب ، زرین دشت در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار داراب و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند ، از پروژه های ملی در دست احداث این شهرستان بازدید کرد . در پروژه بزرگراه فسا – داراب – بندرعباس در سه قطعه فعال است .

  زاهدی خاطرنشان ساخت : در محور سه راهی دولت آباد – زرین دشت دو کارگاه فعال که یکی از سمت دولت آباد و دیگری نیز از سمت زرین دشت فعال هستند .

  مدیر کل راه و شهرسازی فارس نیز از فعال بودن پروژه بزرگراه محور قدیم فسا – داراب خبر داد و گفت : امیدواریم که اعتبارات مورد نیاز به پروژه اختصاص یابد و بتوانیم تمام پروژه های استان را فعال نگه داریم .

  وی در بازدید خود از پروژه های راهسازی جنوب شرقی استان ( شهرستان داراب) اضافه کرد : ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز پروژه های راهسازی فوق است .
  مطالب مرتبط

  آغاز عملیات اجرایی قطعه ۴ باند دوم محور طریق الرضا در شهرستان اقلید

  آغاز عملیات اجرایی قطعه ۴ باند دوم محور طریق الرضا در شهرستان اقلید

  عرض راه در این محور ۱۱ متر خواهد بود و علاوه بر افزایش ایمنی و کاهش تصادفات جاده ای در تسهیل ترافیک عبوری و کاهش زمان سفر و مصرف سوخت ، نقطه حادثه خیز باند اول تیمارگون – آسپاس نیز اصلاح خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران