در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات لکه گیری و روکش آسفالت محور کوهپایه - سگزی

  در صورت تامین اعتبار عملیات اجرایی این پروژه تا دوماه آینده تکمیل می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت : عملیات لکه گیری و روکش آسفالت محور کوهپایه - سگزی آغاز شد .

  مهدی فقهی طول این محور را ۸ کیلومتر عنوان کرد و گفت : ترمیم این محور یکی از مطالبات مردم و رانندگان بود و لذا انجام این عملیات در دستور کار قرار گرفته است . وی اعتبار اجرای این پروژه را ۸۵۰ میلیون تومان برآورد کرد .

  رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان خاطرنشان کرد : در صورت تامین اعتبار عملیات اجرایی این پروژه تا دوماه آینده تکمیل می شود .

  فقهی ارتقا ایمنی تردد را از محسوس ترین نتایج ترمیم روکش آسفالت راه ها عنوان و اظهار کرد : هزینه حفظ و نگهداری راه ها در سال های جاری به شدت افزایش است . کمبود منابع مالی یکی از مهمترین موانع برسر بهسازی روکش آسفالت راه های استان اصفهان به شمار می آید .
  مطالب مرتبط

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد پس از حادثه به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت که متاسفانه شدت جراحات و آسیب های وارد شده ، منجر به درگذشت این همکار ارجمند و تلاشگر شد .

  |

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  یکی از تاثیرات مهم در ارائه خدمات نوین به مسافران حذف واسطه های بدون آورده سرمایه و ایجاد ارزش افزوده در این حوزه و توانمند سازی سرمایه گذاران این بخش است . از طرفی هر اتوبوس می تواند ۱۶۰۰ کیلوگرم توشه همراه و غیر همراه را در چهارچوب قانون و بدون مغایرت با ایمنی مسافران در جعبه ...

  |

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  کریدورهای بین المللی مسیرهایی هستند که با موافقت دولت ها برای تسهیل روند حمل و نقل ایجاد شده اند که گذر اغلب این مسیرها از آذربایجان غربی ، اهمیت استان در حمل و نقل بین المللی و ترانزیتی را از دیدگاه کشورهای دیگر و سازمان های مرتبط بین المللی نشان می دهد .

  |

  نظرات کاربران