در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات ایمن سازی محورهای مواصلاتی شهرستان های بهشهر ، نکا و گلوگاه

  محور گلوگاه – دامغان ( کریدور شمال – جنوب ) یکی از اصلی ترین محور ارتباطی استان مازندران به سمنان در شرق مازندران بوده که قراردادی بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال با پیمانکار مربوطه منعقد و جهت ایمن سازی ( نصب گاردریل و تابلو و علائم و... ) به طول ۷ کیلومتر که هم اکنون در محور فوق در حال اجرا است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهشهر ، نکا و گلوگاه از اجرای عملیات ایمن سازی محورهای مواصلاتی شهرستان های بهشهر ، نکا و گلوگاه خبر داد .

  ناصحی افزود : شهرستان های بهشهر نکا وگلوگاه  بدلیل موقعیت و شرایط جاذبه های گردشگری و منابع طبیعی و قطب کشاورزی در شرق استان از شهرستان های پرترافیک و پرتردد محسوب می شود و به منظور حمل و نقل هرچه سریعتر ، آسانتر یکی از اصلی ترین برنامه های مدیریتی مسئولین استانی و شهرستانی است .

  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان شرق مازندران ضمن اشاره در سال قبل در فاز اول عملیات نصب نیوجرسی به طول ۱۵ کیلومتر به اتمام یافت و در جهت تکمیل ایمن سازی عملیات نصب نیوجرسی به طول ۲ کیلومتر در محور نکا – نیروگاه شهرستان نکا و محور بهشهر – زاغمرز به طول ۴.۵ کیلومتر بوده که هم اکنون در حال اجرا می باشند هم چنین قرادادی بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال با پیمانکار مربوطه انعقاد گردید در جهت  تکمیل و اجرای عملیات ( خط کشی ، نصب تابلو و علائم و... ) در محور فوق تا چند روز آینده عملیات اجرایی آن اقدام خواهد شد .

  گفتنی است محور گلوگاه – دامغان ( کریدور شمال – جنوب ) یکی از اصلی ترین محور ارتباطی استان مازندران به سمنان در شرق مازندران بوده که قراردادی بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال با پیمانکار مربوطه منعقد و جهت ایمن سازی ( نصب گاردریل و تابلو و علائم و... ) به طول ۷ کیلومتر که هم اکنون در محور فوق در حال اجرا است .

  با پیگیری های صورت گرفته در محور های روستایی عملیات آسفالت راه مهدیرجه – یخکش شهرستان گلوگاه عملیات اجرایی ان فعال گردید و همچنین آسفالت ، خط کشی و نصب تابلو علائم به طول تقریبی ۴ کیلومتر در راه روستایی کوا – غلامی شهرستان بهشهر و راه جر کلباد شهرستان گلوگاه به اتمام یافت .
  مطالب مرتبط

  راه روستایی ایمن ، عامل موثر در کاهش مهاجرت روستاییان

  راه روستایی ایمن ، عامل موثر در کاهش مهاجرت روستاییان

  مازندران با توجه به نوع اقلیم و شرایط توپوگرافی و به تبع تنوع فرآورده‌های کشاورزی ، مسئله راه‌های مناسب روستایی به منظور حمل ونقل هرچه سریع‌تر ، آسان‌تر و در عین حال ارزان‌ترین فرآورده‌ها به بازار مصرف یکی از اصلی ترین دغدغه‌های ذهنی مسئولان استان و این اداره کل است .

  |

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  ساماندهی سه راهی چورس که جزو برنامه‌های حذف نقطه حادثه خیز بوده و نیز حذف نقطه حادثه خیز در کیلومتر ۱۷ محور چایپاره - خوی و نقطه‌ای دیگر در محور چایپاره - حمزیان بطول ششصد متر از جمله این برنامه‌ها است .

  |

  انجام عملیات آسفالت راه ۱۱ روستای شهرستان خلخال طی سال جاری

  انجام عملیات آسفالت راه ۱۱ روستای شهرستان خلخال طی سال جاری

  امسال در جاده‌های خلخال به اسالم ، خلخال به کوثر ، خلخال به کلور و خلخال به هشتجین پروژه روکش آسفالت اجرا می‌شود و در مجموع اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای حذف نقاط حادثه‌خیز ، ارتقای ایمنی راه‌ها و نگهداری مستمر جاده‌ها اختصاص یافته است .

  |

  نظرات کاربران