در حال بارگذاری ...
 • امضا تفاهمنامه احداث محور شبستان به تبریز با برآورد اولیه ۳۸۰۰ میلیارد ریال

  طول دوره احداث پروژه ۳ سال بوده و میزان برآورد اولیه آن حدود ۳۸۰۰ میلیارد ریال بوده که قرار است با مشارکت ۱۰۰ درصدی خیرین شهرستان شبستر به نمایندگی شرکت تعاونی توسعه و عمران آن شهرستان اجرایی شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی تفاهمنامه احداث محور شبستان به تبریز با برآورد اولیه ۳۸۰۰ میلیارد ریال به امضا رسید .

  با حضور امیر محمود غفاری ، معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی ، سلطانی ، مدیرکل راه و شهرسازی استان آذربایجان و شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان شبستر تفاهمنامه احداث محور شبستان به تبریز در چهار خط عبوری به امضا رسید .

  بر این اساس با اجرایی شدن این پروژه ، طول فعلی تبریز به شبستر از ۵۵ کیلومتر به ۴۰ کیلومتر کاهش پیدا کرده که علاوه بر کاهش زمان سفر ، موجب کاهش مصرف سوخت ، افزایش ایمنی محور ، کاهش تصادفات جاده ای ، رونق اقتصادی و اجتماعی منطقه خواهد شد .

  طول دوره احداث پروژه ۳ سال بوده و میزان برآورد اولیه آن حدود ۳۸۰۰ میلیارد ریال بوده که قرار است با مشارکت ۱۰۰ درصدی خیرین شهرستان شبستر به نمایندگی شرکت تعاونی توسعه و عمران آن شهرستان اجرایی شود .
  مطالب مرتبط

  ایمن سازی محورهای استان به منظور کاهش تلفات و تصادفات جاده ای یکی از اقدامات مهم این اداره کل می باشد که روزانه توسط راهداران زحمت‌کش و پرتلاش انجام می‌پذیرد تا مردم عزیز استان سفرهای ایمن و بی خطری را در راه های این استان تجربه کنند .

  |

  در این دستورالعمل مدیریت صحنه تصادفات جاده ای برعهده پلیس راه سپرده شده و درصورت رسیدن هرکدام از دستکاه های ذیربط قبل از پلیس راه، آن دستگاه مدیریت موقت صحنه را تا رسیدن پلیس راه برعهده خواهد داشت .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت : ایمن سازی محورهای مواصلاتی ، میزان تصادفات جاده ای را کاهش ...

  |

  تنها مشکل تکمیل محور اردبیل – مشگین‌شهر جابجایی تاسیسات و تامین اعتبار مورد نیاز برای پرداخت مطالبه پیمانکار است که امیدواریم این امر محقق و این پروژه تا پایان سال به بهره‌برداری برسد . ۴۳کیلومتر از این محور توسط قرارگاه خاتم‌الانبیا و موسسه عاشورا در حال اجراست که ۲۵ ...

  |

  علی رغم اینکه تعریض جاده در حیطه وظایف راهداری و حمل و نقل جاده ای نیست ، کار تعریض ۶ کیلومتر از جاده ایذه آغاز شده و هفت کیلومتر دیگر باقی مانده است . مقرر شد ادامه کار با بکارگیری ماشین آلات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان انجام و قیر مورد نیاز را تامین شود تا شاهد ...

  |

  نظرات کاربران