در حال بارگذاری ...
 • اجرای ۹۰ کیلومتر روکش آسفالت در محورهای مواصلاتی لرستان طی فصل بهار

  علاوه بر این ۱۲۴ کیلومتر لکه‌گیری ، ۷۷۸ کیلومتر درزگیری و ۴۷ کیلومتر شانه‌سازی آسفالتی نیز در محورهای شریانی لرستان اجرا شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان از اجرای ۹۰ کیلومتر لکه‌گیری و روکش آسفالت محورهای شریانی این استان در بهار امسال خبر داد .

  عباس شرفی گفت : با آغاز طرح سراسری روکش آسفالت محورهای شریانی کشور از ابتدای سال جاری ، این طرح همزمان با سراسر کشور در لرستان کلید خورد و با پیشرفت قابل ملاحظه‌ای همراه شد. به طوری که در سه ماهه نخست امسال ، ۹۰ کیلومتر از راه‌های شریانی استان آسفالت شده است .

  وی لرستان را جزو استان‌های برتر کشور در اجرای طرح لکه‌گیری و روکش آسفالت محورهای شریانی خواند و با اشاره به اجرای روکش حفاظتی چیپ‌سیل در این استان افزود : لرستان به‌عنوان اولین استان، اجرای روکش حفاظتی چیپ‌سیل را آغاز کرد که تاکنون ۳۷ کیلومتر در محورهای دهلیج - پلدختر و خرم‌آباد - بیرانشهر با استفاده از این روش نوین آسفالت شده است .

  شرفی عنوان کرد : علاوه بر این ۱۲/۴ کیلومتر لکه‌گیری ، ۷۷/۸ کیلومتر درزگیری و ۴/۷ کیلومتر شانه‌سازی آسفالتی نیز در محورهای شریانی لرستان اجرا شده است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان با اشاره به تداوم این طرح در این استان ابراز امیدواری کرد، تا پایان سال جاری بیش از ۲۰۰ کیلومتر از محورهای استان در قالب این طرح آسفالت شود.
  مطالب مرتبط

  اجرای طرح ملی بهسازی روکش آسفالت ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  اجرای طرح ملی بهسازی روکش آسفالت ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  جاده ها سرمایه های ملی به شمار می روند که قانون گذار حفظ ، نگهداری و مدیریت و تأمین حمل و نقل ایمن و روان در آن را به سازمان متبوع محول کرده و بدیهی است که اجرای طرح مذکور به سبب ارتقای کیفیت تردد از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

  |

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  با توجه به الزامات تخصیص سوخت بر اساس پیمایش و آماده شدن بسترهای لازم برای صدور الکترونیکی بارنامه جهت وانت بارها مقرر شد از تاریخ اول مردادماه سال جاری رانندگان وانت بار ها مطابق دستورالعمل ابلاغی سازمان نسبت به اخذ بارنامه الکترونیکی اقدام نمایند .

  |

  نظرات کاربران