در حال بارگذاری ...
 • تکمیل پروژه تعریض ‌و ‌تأمین ایمنی جاده ورکلا - گهرباران امیرآباد

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون فنی و مهندسی منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد گفت : تسریع و تکمیل پروژه تعریض و تأمین ایمنی جاده ورکلا – گهرباران در اولویت طرح های بندر امیرآباد است .

  کمال عبدللهی کاکرودی با بیان اینکه اجرای فاز اول پروژه تعریض و تأمین ایمنی جاده ورکلا – گهرباران به طول ۲۰ کیلومتر در راستای مسئولیت‌های اجتماعی سازمان بنادر و دریانوردی است ، تصریح کرد : با تهیه و نصب ۳,۵ کیلومتر گاردریل در دو طرف محور ورکلا - گهرباران ، تامین ایمنی ۷۰ درصد مسیر تعریض شده از چهار راه ورکلا و تعریض ۱.۵ کیلومتر باند شرقی و اتمام عملیات اجرایی روسازی تا سطح زیر آسفالت ، پروژه جاده ورکلا – گهرباران در مراحل پایانی کار قرار دارد .

  وی در ادامه ، احداث ساختمان باشگاه ملوانان ، عملیات اجرایی سایت قایقرانی را از پروژه هایی برشمرد که در بهار سال جاری تکمیل و آماده بهره برداری شده است .

  معاون فنی و مهندسی بندرامیرآباد به برگزاری جلسات متعدد با مشاور مربوطه در پیشبرد طرح جامع بنادر بازرگانی و پروژه اصلاح پل متحرک رو-رو ریلی با حضور مدیران و کارشناسان خبره سازمان بنادر و دریانوردی اشاره کرد و از تصویب مطالعات مراحل اول و دوم تعمیرات اساسی منجر به PM محوطه ها ، جاده دسترسی و ابنیه های بندرامیرآباد خبر داد .
  مطالب مرتبط

  تعمیر سیستم هیدرولیک جرثقیل ساحلی در بندر امام خمینی (ره) توسط مهندسان داخلی

  تعمیر سیستم هیدرولیک جرثقیل ساحلی در بندر امام خمینی (ره) توسط مهندسان داخلی

  کاهش توقفات اضطراری حین عملیات ، ارتقا رضایت صاحبان کالا به لحاظ انجام عملیات بدون توقف ، کاهش هزینه‌ها به همراه افزایش بهره‌وری و بازگرداندن تجهیز به نرم کارخانه‌ای از جمله مزیت های این تعمیرات است .

  |

  جلوگیرى از حریق در شناورهاى سنتى در دستور کار سازمان بنادر و دریانوردی

  جلوگیرى از حریق در شناورهاى سنتى در دستور کار سازمان بنادر و دریانوردی

  ممنوعیت استفاده از پمپ های بنزینی روی شناورهای سنتی ، الزام لنج ها به حضور حداقل خدمه شناور در هنگام پارک و کنار اسکله و افزایش نظارت های ایمنی شناورهای سنتی از دیگر اقدامات صورت گرفته است .

  |

  تشریح میزان کالای اساسی تخلیه شده در بندر شهید رجایی از ابتدای سال جاری تاکنون

  تشریح میزان کالای اساسی تخلیه شده در بندر شهید رجایی از ابتدای سال جاری تاکنون

  آنچه موجب تسهیل در فرآیند تخلیه کالاهای اساسی و رشد در این حوزه شده است ، ابتکار عمل مبنی بر تشکیل کارگروهی تحت عنوان کارگروه تسهیل فرآیند ورود و خروج کالای اساسی با عضویت کلیه سازمان ها و دستگاه های ذیربط با مدیریت اداره کل بنادر و دریانوردی استان هرمزگان بوده است .

  |

  نظرات کاربران