در حال بارگذاری ...
 • راه آهن طرح ها و پروژه های امید بخشی را با نگاه خدمت به مردم دنبال می کند

  امنیت تونل ۱۷ و ۱۸ با حمایت های مدیر عامل راه آهن کاملاً تامین شده و در شرایط شیوع بیماری کرونا ، کار پلیس مختل نشده و بر مسئولیت های خود افزوده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر عامل شرکت راه آهن ضمن دیدار از ستاد فرماندهی پلیس راه آهن ، ارتقاء درجه فرمانده پلیس راه آهن را تبریک و آن را نشانه لیاقت ، درایت و ولایتمداری سردار ملکی دانست .

  سعید رسولی در این دیدار همچنین با تشکر و تقدیر از عملکرد پلیس راه آهن ، در جریان گزارشی از اقدامات پلیس راه آهن قرار گرفت .

  مدیر عامل راه آهن در جریان این دیدار با اشاره به شرایط موجود ، گفت : راه آهن طرح ها و پروژه های امید بخشی را با نگاه خدمت به مردم دنبال می کند .

  همچنین در این دیدار سردارحشمت الله ملکی ضمن تشکر از مدیرعامل ، از حمایت های و همکارهای راه آهن تشکر و آن را موجب تسریع و بهبود عملکرد پلیس دانست .

  وی با اشاره به اینکه اقدامات خوبی برای تامین امنیت راه آهن صورت گرفته است ، افزود : امنیت تونل ۱۷ و ۱۸ با حمایت های مدیر عامل راه آهن کاملاً تامین شده و در شرایط شیوع بیماری کرونا ، کار پلیس مختل نشده و بر مسئولیت های خود افزوده است .

  رسولی در ادامه به شکل سرزده از ساختمان شهید صبوری ، سامانه ۵۱۴۹ و بخشهای نظارت بر خدمات مسافری بازدید کرد و در جریان اقدامات انجام شده و جاری در این بخش ها قرار گرفت .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران