در حال بارگذاری ...
 • رشد ۵۰ درصدی طرح روکش آسفالت محورهای مواصلاتی استان زنجان

  از سال گذشته تاکنون بیش از دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هزینه شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان ، با بیان اینکه در سال جاری برنامه‌های خوبی در دست اجرا است ، گفت : ۳۰ درصد از محورهای مواصلاتی استان باید روکش شود .

  عبدالحسین علی اکبری به طرح ملی ابرار اشاره کرد و گفت : طرح روکش آسفالت محورهای مواصلاتی استان تاکنون بیش از ۵۰ درصد رشد داشته و در سال جاری این طرح با جدیت انجام می‌شود .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای زنجان ، گفت : روکش در محورهای زنجان به دندی و زنجان به بیجار اجرا می‌شود . از سال گذشته تاکنون بیش از دو میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای هزینه شده است .

  وی با بیان اینکه توجه به ایمن سازی جاده‌ها باعث کاهش تصادفات جاده‌ای شده و جلوی هزینه‌های سنگین بر جامعه و خانواده را می‌گیرد ، تاکید کرد : ۷۰ درصد دلیل تصادفات در جاده‌های استان عامل انسانی است . براساس برآوردهای انجام شده ۳۰ درصد از تصادفات در ۳۰ کیلومتری زنجان رخ می‌دهد که در این میان باید آموزش مد نظر قرار گیرد .
  مطالب مرتبط

  اجرای طرح ملی بهسازی روکش آسفالت ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  اجرای طرح ملی بهسازی روکش آسفالت ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  جاده ها سرمایه های ملی به شمار می روند که قانون گذار حفظ ، نگهداری و مدیریت و تأمین حمل و نقل ایمن و روان در آن را به سازمان متبوع محول کرده و بدیهی است که اجرای طرح مذکور به سبب ارتقای کیفیت تردد از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

  |

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  با توجه به الزامات تخصیص سوخت بر اساس پیمایش و آماده شدن بسترهای لازم برای صدور الکترونیکی بارنامه جهت وانت بارها مقرر شد از تاریخ اول مردادماه سال جاری رانندگان وانت بار ها مطابق دستورالعمل ابلاغی سازمان نسبت به اخذ بارنامه الکترونیکی اقدام نمایند .

  |

  نظرات کاربران