در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات آسفالت گرم راه ارتباطی ۵ روستا در شهرستان اصفهان

  کاهش منابع مالی و افزایش هزینه ها یکی از بزرگترین موانع بر سر بهسازی وضعیت راه ها در استان اصفهان است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مسئول نگهداری راه های روستایی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان از انجام عملیات آسفالت گرم راه ارتباطی ۵ روستا در شهرستان اصفهان خبر داد .

  محمد کاظمی اظهار کرد : عملیات اجرایی آسفالت گرم ۲.۵ کیلومتر از راه ارتباطی ۵ روستای پیله وران - ازیران - روران - برکان - ازوار انجام شد .

  وی اعتبار اجرای این پروژه را بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت : دهیاری نیز به منظور کمک به بهسازی محورهای روستایی این ۵ شهرستان انجام عملیات زیرسازی و جدول گذاری برای ساخت بلوار را بر عهده گرفته است .

  مسئول نگهداری راه های روستایی اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان هدف از اجرای این پروژه را ارتقا ایمنی تردد کاربران این راه های روستایی عنوان کرد و گفت : تردد در این محورها بالاست و لذا برای پیشگیری از بروز حادثه نیازمند بهسازی این محورها بودیم . همکاری دهیاری ها از طرح های توسعه و بهسازی راه های روستایی در اجرای پروژه های روستایی  تاثیر به سزایی خواهد داشت

  کاظمی تصریح کرد : کاهش منابع مالی و افزایش هزینه ها یکی از بزرگترین موانع بر سر بهسازی وضعیت راه ها در استان اصفهان است .
  مطالب مرتبط

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  با توجه به الزامات تخصیص سوخت بر اساس پیمایش و آماده شدن بسترهای لازم برای صدور الکترونیکی بارنامه جهت وانت بارها مقرر شد از تاریخ اول مردادماه سال جاری رانندگان وانت بار ها مطابق دستورالعمل ابلاغی سازمان نسبت به اخذ بارنامه الکترونیکی اقدام نمایند .

  |

  خسارت ۳۸ میلیارد ریالی سرقت تجهیزات ایمنی جاد‌ه ای در سیستان و بلوچستان

  خسارت ۳۸ میلیارد ریالی سرقت تجهیزات ایمنی جاد‌ه ای در سیستان و بلوچستان

  کاربران جاده و همچنین شهروندان گرامی در صورت مشاهده هرگونه سرقت و یا خرید و فروش علائم و تجهیزات ایمنی جاده ای مراتب را به سامانه های تلفنی، پیامکی و اینترنتی ۱۴۱ اطلاع دهند تا در کوتاه زمان ممکن مورد رسیدگی قرار گیرد .

  |

  نظرات کاربران