در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات آسفالت گرم راه ارتباطی ۵ روستا در شهرستان اصفهان

  کاهش منابع مالی و افزایش هزینه ها یکی از بزرگترین موانع بر سر بهسازی وضعیت راه ها در استان اصفهان است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مسئول نگهداری راه های روستایی اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اصفهان از انجام عملیات آسفالت گرم راه ارتباطی ۵ روستا در شهرستان اصفهان خبر داد .

  محمد کاظمی اظهار کرد : عملیات اجرایی آسفالت گرم ۲.۵ کیلومتر از راه ارتباطی ۵ روستای پیله وران - ازیران - روران - برکان - ازوار انجام شد .

  وی اعتبار اجرای این پروژه را بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و گفت : دهیاری نیز به منظور کمک به بهسازی محورهای روستایی این ۵ شهرستان انجام عملیات زیرسازی و جدول گذاری برای ساخت بلوار را بر عهده گرفته است .

  مسئول نگهداری راه های روستایی اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان هدف از اجرای این پروژه را ارتقا ایمنی تردد کاربران این راه های روستایی عنوان کرد و گفت : تردد در این محورها بالاست و لذا برای پیشگیری از بروز حادثه نیازمند بهسازی این محورها بودیم . همکاری دهیاری ها از طرح های توسعه و بهسازی راه های روستایی در اجرای پروژه های روستایی  تاثیر به سزایی خواهد داشت

  کاظمی تصریح کرد : کاهش منابع مالی و افزایش هزینه ها یکی از بزرگترین موانع بر سر بهسازی وضعیت راه ها در استان اصفهان است .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران