در حال بارگذاری ...
 • کاهش ۲۲ درصدی وقوع تخلف اضافه تناژ در سطح جاده های مازندران

  بیشترین تعداد تخلف اضافه تناژ را مربوط به کامیون های سه محور ۱۰ چرخ به تعداد ۴۰۳ مورد ذکر کرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره ایمنی و ترافیک راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : در سه ماهه ابتدای سال جاری ، این اداره کل با همکاری عوامل ذیربط موفق به کاهش ۲۲ درصدی وقوع تخلف اضافه تناژ وسایل نقلیه سنگین در سطح جاده های مازندران شد .

  به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، ناهید شهرامی نیا ضمن اعلام این مطلب گفت : کنترل اضافه بار باعث جلوگیری از تخریب راه ، فرسودگی جاده و ارتقاء ایمنی وسیله نقلیه خواهد شد . که این مهم با پشتیبانی باسکول های سیار و ثابت توسط این اداره کل و همکاری پلیس راه انجام می‌شود .

  وی افزود : در سه ماهه اول سال جاری با همکاری پلیس راه و اعمال نظارت و کنترل بیشتر وسایل نقلیه در مجموع ۷۱۹ مورد تخلف در خصوص اضافه تناژ شناسایی گردیده که امید است با افزایش عوامل نظارتی شاهد رعایت بیشتر نکات ایمنی از سوی رانندگان وسایل نقلیه عمومی جاده‌ای باشیم . بیشترین محورهای کنترل شده محور ساری - نکا ۱۶۲ مورد ، محور آمل - رودهن ۱۴۸ مورد و محور بهشهر – گلوگاه ۱۳۰ مورد بوده است .

  رئیس اداره ایمنی و ترافیک راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران ، بیشترین تعداد تخلف اضافه تناژ را مربوط به کامیون های سه محور ۱۰ چرخ به تعداد ۴۰۳ مورد ذکر کرد .
  مطالب مرتبط

  تسریع در روند عملیات احداث پل توکله شهرستان تنکابن

  تسریع در روند عملیات احداث پل توکله شهرستان تنکابن

  احداث پل توکله با دو دهانه ۲۲ و نیم متر و پیش بینی اعتبار ۳ میلیارد تومانی آغاز که تاکنون عملیات احداث شمع های پل به عمق ۲۵ متر ، کوله و تیرها انجام و نصب شده و در حال حاضر نیز احداث گوشواره های پل در دست اجراست .

  |

  اجرای طرح ملی بهسازی روکش آسفالت ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  اجرای طرح ملی بهسازی روکش آسفالت ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  جاده ها سرمایه های ملی به شمار می روند که قانون گذار حفظ ، نگهداری و مدیریت و تأمین حمل و نقل ایمن و روان در آن را به سازمان متبوع محول کرده و بدیهی است که اجرای طرح مذکور به سبب ارتقای کیفیت تردد از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

  |

  نظرات کاربران