در حال بارگذاری ...
 • رفع خطر سقوط سنگ در محور روانسر ـ پاوه با تلاش راهداران

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان روانسر گفت : خطر سقوط سنگ عظیم‌الجثه محور روانسر ـ پاوه در محدوده کمربندی شهر شاهو رفع شد .

  محمد فلاح افزود : در پی بارش های سیل آسا در سال گذشته در این شهرستان مقاطعی از کمربندی شهر شاهو دچار ریزش و رانش شد که نیروهای راهداری همچنان و بنا به اولویت در حال پایدارسازی ترانشه ها و ایمن سازی مسیر هستند . در پی این بارش ها و در کیلومتر ۳۶ محور روانسر - پاوه سنگ عظیم الجثه ای در بالای ترانشه به حرکت افتاده و هر لحظه احتمال سقوط بروی جاده و خطرات و حوادث جانی و مالی برای کاربران جاده ای وجود داشت .

  فلاح اضافه کرد : امروز با تلاش راهداران اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان روانسر و با بکارگیری تجهیزات و ماشین آلات این سنگ مهار و به پایین ترانشه و روی جاده انتقال و رفع خطر شد .

  رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای روانسر اظهار داشت : هم اکنون سنگ بر روی جاده قرار دارد و رانندگان گرامی که قصد تردد در این محور را دارند با احتیاط و هوشیاری کامل و سرعت مطمئنه از این محل عبور نمایند . هم اکنون در ۲ نقطه دیگر از کمربندی شهر شاهو در حال پایدارسازی ترانشه ها و ایمن سازی مسیر هستند .

  شهرستان روانسر با ۴۷ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری شمال غربی کرمانشاه قرار دارد .
  مطالب مرتبط

  تسریع در روند عملیات احداث پل توکله شهرستان تنکابن

  تسریع در روند عملیات احداث پل توکله شهرستان تنکابن

  احداث پل توکله با دو دهانه ۲۲ و نیم متر و پیش بینی اعتبار ۳ میلیارد تومانی آغاز که تاکنون عملیات احداث شمع های پل به عمق ۲۵ متر ، کوله و تیرها انجام و نصب شده و در حال حاضر نیز احداث گوشواره های پل در دست اجراست .

  |

  اجرای طرح ملی بهسازی روکش آسفالت ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  اجرای طرح ملی بهسازی روکش آسفالت ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  جاده ها سرمایه های ملی به شمار می روند که قانون گذار حفظ ، نگهداری و مدیریت و تأمین حمل و نقل ایمن و روان در آن را به سازمان متبوع محول کرده و بدیهی است که اجرای طرح مذکور به سبب ارتقای کیفیت تردد از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

  |

  نظرات کاربران