در حال بارگذاری ...
 • امیرآباد فعال‌ترین بندر استان مازندران در صادرات و واردات کالا

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین الملل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران عنوان کرد : در سه ماه سال جاری ۷۵۰هزار تن کالا از بنادر استان وارد کشور شد .

  محمد باکری اظهار داشت : طی سه ماه ابتدایی سال جاری عمده‌ ترین بخش کالاهای وارداتی جو دامی و ذرت دامی بوده است .

  رییس اداره ترانزیت و حمل و نقل بین الملل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران ، تصریح کرد : در سه ماه امسال ۱۸۵ هزار تن کالا از مبدا مازندران به کشورهای اطراف صادر گردید که  بیشترین کالاهای صادراتی سیمان و محصولات لبنی بوده است .

  باکری با بیان این که میزان ترانزیت کالا در طی این مدت سه ماهه  ۴۴۲ هزار تن بوده است ، گفت : در مدت یاد شده از میان بنادر استان ، بندر امیرآباد فعال‌ترین بندر در زمینه واردات و صادرات به شمار می‌رود .
  مطالب مرتبط

  تسریع در روند عملیات احداث پل توکله شهرستان تنکابن

  تسریع در روند عملیات احداث پل توکله شهرستان تنکابن

  احداث پل توکله با دو دهانه ۲۲ و نیم متر و پیش بینی اعتبار ۳ میلیارد تومانی آغاز که تاکنون عملیات احداث شمع های پل به عمق ۲۵ متر ، کوله و تیرها انجام و نصب شده و در حال حاضر نیز احداث گوشواره های پل در دست اجراست .

  |

  اجرای طرح ملی بهسازی روکش آسفالت ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  اجرای طرح ملی بهسازی روکش آسفالت ۵۰۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی سیستان و بلوچستان

  جاده ها سرمایه های ملی به شمار می روند که قانون گذار حفظ ، نگهداری و مدیریت و تأمین حمل و نقل ایمن و روان در آن را به سازمان متبوع محول کرده و بدیهی است که اجرای طرح مذکور به سبب ارتقای کیفیت تردد از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

  |

  نظرات کاربران