در حال بارگذاری ...
 • کاهش تردد خودرو در محورهای مواصلاتی خوزستان طی سه ماه نخست سال

  محورهای ماهشهر - بندر امام خمینی(ره) ، ورودی شرق اهواز ، ملاثانی به اهواز ، شوش به اهواز و بهبهان به سه راهی آغاجری در مسیر رفت و برگشت پرتردد ترین محورهای استان در سه ماهه نخست سال جاری بودند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از کاهش ۲۳ درصدی تردد خودروها در محورهای استان طی سه ماه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد .

  محمد طلا شجاعی اظهار کرد : با توجه به اعلام ممنوعیت تردد خودروها از سوی ستاد ملی و استانی مبارزه با ویروس کرونا از روزهای پایانی سال گذشته تا اوخر اردیبهشت سال جاری ، امسال در سه ماهه نخست با ثبت بیش از ۴۴ میلیون ۷۶۰ هزار تردد ، شاهد کاهش ۲۳ درصدی ترددی خودروها نسبت به مدت مشابه سال قبل بودیم .

  وی افزود : در مدت یاد شده با توجه به لزوم جابجایی کالاهای اساسی از بندر امام خمینی (ره) ، تردد بیش از ۱۰ میلیون و ۲۵۷ هزار ماشین سنگین به ثبت رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، رشد ۴ درصدی را نشان می دهد .

  معاون فنی و نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : محورهای ماهشهر - بندر امام خمینی(ره) ، ورودی شرق اهواز ، ملاثانی به اهواز ، شوش به اهواز و بهبهان به سه راهی آغاجری در مسیر رفت و برگشت پرتردد ترین محورهای استان در سه ماهه نخست سال جاری بودند .
  مطالب مرتبط

  روحیه ایثار و مجاهدت ، خمیر مایه اصلی فعالان حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور

  روحیه ایثار و مجاهدت ، خمیر مایه اصلی فعالان حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور

  در بخش حمل و نقل ناوگان حمل و نقل کالا با مجاهدت اقدام به تخلیه و حمل کالاهای اساسی از بنادر شمالی و جنوبی کردند ، کما این که در حوزه حمل و نقل مسافر نیز خدمات شایسته ای به مسافران ارائه می شود .

  |

  نظرات کاربران