در حال بارگذاری ...
 • دعوت از سرمایه گذاران خارج از کشور برای حضور در منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی می تواند در جهت توالی توسعه لجستیک و تجارت به عنوان دو عامل موثر برای رونق اقتصادی در نظر گرفته شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی با اشاره به مزیت‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از سرمایه‌گذاران خارج از کشور دعوت کرد تا در این منطقه سرمایه‌گذاری کنند .

  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی در مراسم امضای تفاهم‌نامه بین دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و وزارت راه و شهرسازی با اشاره به این که امروز در دهه کرامت سنگ بنای یک اقدام موثر و کارساز در راستای رونق اقتصادی کشور آغاز کنیم ، گفت : منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از این جهت حائز اهمیت است که در جوار پایتخت قرار دارد و می‌تواند تجلی تمام محورهایی باشد که تا امروز از آن به عنوان آرمان یاد کرده‌ایم .

  او افزود : منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی می تواند در جهت توالی توسعه لجستیک و تجارت به عنوان دو عامل موثر برای رونق اقتصادی در نظر گرفته شود .

  اسلامی با بیان این که مصوبه منطقه آزاد شهر فرودگاهی چندین سال بود که تصویب شده بود ، افزود : از سال گذشته تاکنون اقدام‌هایی در این راستا صورت گرفت و امروز از همه هموطنان که در خارج از کشور و کشورهای همسایه سرمایه گذاری کرده‌اند دعوت می کنم تا به منظور سرمایه گذاری در حوزه لجستیک و تولیدات دانش بنیان در این منطقه سرمایه گذاری کنند تا شاهد یک مجموعه لجستیکی و تجاری یکپارچه در کشور باشیم .
  مطالب مرتبط

  انجام بیش از ۱۰ هزار تست تشخیص کرونا از مسافران ورودی به فرودگاه امام خمینی (ره)

  انجام بیش از ۱۰ هزار تست تشخیص کرونا از مسافران ورودی به فرودگاه امام خمینی (ره)

  مسافران ورودی به جمهوری اسلامی ایران باید فرم های غربالگری بیماری کرونا را قبل از فرود هواپیما تکمیل و پس از فرود در اختیار نمایندگان وزارت بهداشت و پایگاه مراقبت بهداشت مرزی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) قرار دهند .

  |

  ایمن سازی جاده قدیم خرم آباد - پلدختر به تدریج انجام می شود

  ایمن سازی جاده قدیم خرم آباد - پلدختر به تدریج انجام می شود

  بیش از ۳۰ کیلومتر از این مسیر را سیل از بین برده و اصلا" راهی وجود نداشت و ۴۸ کیلومتر دیگر هم به شدت آسیب دیده بود که ۴۸ کیلومتر فعلی را بازسازی و احیا کردیم و در حال حاضر برای ترافیک عبوری باز نیست اما برای دسترسی محلی مورد استفاده قرار می گیرد .

  |

  نظرات کاربران