در حال بارگذاری ...
 • تسریع در اجرا و تکمیل پروژه های راهداری استان اصفهان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در جریان بازدید از محورهای شریانی جنوب استان اصفهان ، بر تسریع در اجرای پروژه ها و عملیات های در دست اجرای حوزه راهداری این استان تاکید کرد .

  رضا اکبری معاون راهداری این سازمان به همراه جمعی از مسئولان استان اصفهان از برخی از پروژه های راهداری در محورهای شریانی جنوب استان اصفهان بازدید کرد .

  وی در ادامه سفر  خود به استان اصفهان از پروژه پل زیرگذرباکسی جرم افشار واقع در محور شریانی اصفهان - شهرضا و محور شریانی اصفهان - شهرضا بازدید کرد .

  در این بازدید معاون راهداری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از مراحل ساخت ۷۲ باکس و راه انحرافی در پروژه پل زیرگذر باکسی جرم افشار بازدید کرده و از نزدیک در جریان پیشرفت فیزیکی این پروژه قرار گرفت و ابراز امیدواری کرد تا دوماه آینده این پروژه به اتمام برسد .

  گفتنی است اکبری در ادامه سفر خود از پروژه های راهداری شهرستان های دهاقان و سمیرم بازدید کرد و بر لزوم تسریع در اجرا و تکمیل این پروژه ها تاکید کرد .​
  مطالب مرتبط

  ایمن سازی جاده قدیم خرم آباد - پلدختر به تدریج انجام می شود

  ایمن سازی جاده قدیم خرم آباد - پلدختر به تدریج انجام می شود

  بیش از ۳۰ کیلومتر از این مسیر را سیل از بین برده و اصلا" راهی وجود نداشت و ۴۸ کیلومتر دیگر هم به شدت آسیب دیده بود که ۴۸ کیلومتر فعلی را بازسازی و احیا کردیم و در حال حاضر برای ترافیک عبوری باز نیست اما برای دسترسی محلی مورد استفاده قرار می گیرد .

  |

  رانندگان بخش حمل و نقل بار و مسافر نگران کمبود سوخت نباشند

  رانندگان بخش حمل و نقل بار و مسافر نگران کمبود سوخت نباشند

  پیمانه سوخت گیری قاعدتا در حمل کالای اساسی و به ویژه برای رانندگانی که از نقاط دور دست اقدام به بارگیری می‌کنند و مدت زمان زیادی از مبدا خود دور بوده اند در نظر گرفته شده و این اقدام باعث می‌شود که مشکلات رانندگان نسبت به قبل کاهش یابد .

  |

  صرفه جویی اقتصادی ۲۰ میلیارد ریالی با حذف فیزیک کارت هوشمند رانندگان

  صرفه جویی اقتصادی ۲۰ میلیارد ریالی با حذف فیزیک کارت هوشمند رانندگان

  طبق قانون ، اقدامات لازم در تمامی سامانه‌های مرتبط با شماره هوشمند راننده از جمله کارت هوشمند ، بارنامه برخط ، صورت وضعیت آنلاین ، راهنامه و ... جهت این جایگزینی انجام و فرآیند در اردیبهشت ۹۹ تکمیل و اجرایی شد .

  |

  نظرات کاربران