در حال بارگذاری ...
 • بازدید سرپرست معاونت راه های فرعی و روستایی سازمان راهداری از اجرای طرح ابرار در البرز

  تلاش مضاعفی برای اجرای طرح ابرار و بهسازی راه های فرعی و روستایی در سطح کشور در حال انجام است که در این خصوص اقدامات خوبی در استان البرز انجام شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شعبانعلی خاوری سرپرست معاونت راه های فرعی و روستایی و علی خانقایی ، مدیرکل ساخت و توسعه راه های روستایی از روند پیشرفت طرح ابرار در استان البرز بازدید کردند .

  سرپرست معاونت راه های فرعی و روستایی​ و مدیر کل ساخت و توسعه راه های روستایی ،در سفر یک روزه خود به استان البرز ، پروژه های  طرح  ابرار  و ساخت و توسعه راه های روستایی در شهرستان های طالقان و اشتهارد را از نزدیک بررسی و مشاهده کردند .

  خاوری ضمن تاکید بر ضرورت ارائه خدمات شایسته به مردم گفت : تلاش مضاعفی برای اجرای طرح ابرار و بهسازی راه های فرعی و روستایی در سطح کشور در حال انجام است که در این خصوص اقدامات خوبی در استان البرز انجام شده است .

  در این بازدید ، محمودی مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گزارشی از روند اجرای آسفالت در روستاهای حسن آباد آنتنی واقع شهرستان اشتهارد و محور روستایی جوستان ، گراب و گته ده در شهرستان طالقان گزارشی ارائه نمود .

  وی افزود : در استان البرز ۹۲۸ کیلومتر راه روستایی وجود دارد که بیش از ۷۵۰ کیلومتر آن آسفالته هست و مابقی نیز. به مرور بهسازی و آسفالت خواهد شد .‌ در حال حاضر ۲۲ کیلومتر از راه های شوسه روستایی استان در قالب طرح ابرار در حال بهسازی و روکش آسفالت است .

  گفتنی است ، در این بازدید حاجیان معاون راهداری ، کائیدی مسؤل راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز و روسای ادارات شهرستان های مذکور نیز حضور داشتند .
  مطالب مرتبط

  آغاز دور سوم طرح ملی پایش وضعیت راه های شریانی کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی

  آغاز دور سوم طرح ملی پایش وضعیت راه های شریانی کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی

  مهمترین نکته این پروژه دستیابی به یک گراف با ۳ نقطه  برای هریک از محورهای شریانی کشور است ، که جمهوری اسلامی ایران را جزو کشورهای برخوردار از این نوع تحلیل با توان داخلی قرار می دهد .

  |

  رسیدگی به ۳۵۰ تخلف حوزه حمل و نقل جاده ای عمومی در کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ استان کرمانشاه

  رسیدگی به ۳۵۰ تخلف حوزه حمل و نقل جاده ای عمومی در کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ استان کرمانشاه

  در ۶ ماهه سالجاری ۲۴ جلسه کمیسیون ماده ۱۲ تشکیل و به ۱۱۶ پرونده تخلف رسیدگی شده است که ۱۳ جلسه با ۵۲ پرونده مربوط به بخش حمل و نقل کالا و ۱۱ جلسه و تعداد ۶۴ پرونده درباره تخلفات شرکت های حمل و نقل مسافر بوده است .

  |

  نظرات کاربران