در حال بارگذاری ...
 • اتمام احداث قطعه ۶ آزادراه اصفهان - شیراز تا پایان سال جاری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی ، از افزایش ۲۵ درصدی طول آزادراه‌های کشور در دولت تدبیر و امید خبر داد و گفت : احداث قطعه ۶ آزادراه اصفهان - شیراز تا پایان سال به اتمام می‌رسد .

  محمد اسلامی در جریان بازدید از پروژه آزادراهی اصفهان - شیراز  به همراه معاون رئیس جمهور و وزیر دفاع با تبریک دهه کرامت اظهار داشت : در این ایام عزیز و فرخنده ، حضور در این پروژه یک میثاق است تا قطعه ۶ آن تا پایان سال و تمامی پروژه تا خرداد ١۴٠٠ به پایان برسد . ترافیک در این آزادراه تنها برای شیراز نبوده و به اطراف و به سمت شرق و غرب توزیع می‌شود .

  اسلامی با اشاره به اینکه در این زمینه ٢ بخش باقی مانده آزادراه اصفهان - شیراز در اولویت است ، تصریح کرد : به همراه دکتر نوبخت به آقای رئیس جمهور قول دادیم که تا پایان دولت ۵١٨ کیلومتر آزادراه در دست احداث را به ثمر برسانیم که بزرگترین آن همین آزادراه اصفهان - شیراز است . این بدان معناست که ٢۵ درصد حجم آزادراهی کشور را در دولت یازدهم و دوازدهم افزایش دهیم .

  این عضو کابینه دولت دوازدهم اظهار داشت : همزمان ٢۴٠٠ کیلومتر آزادراه در دست اجرا و مطالعه قرار دارد که به این ترتیب می توانیم در ۵ سال آینده این میزان را به ۵٠٠٠ کیلومتر برسانیم که یک نرم بالا برای حلقه مفقوده آزادراهی کشور است .

   
  مطالب مرتبط

  ایمن سازی جاده قدیم خرم آباد - پلدختر به تدریج انجام می شود

  ایمن سازی جاده قدیم خرم آباد - پلدختر به تدریج انجام می شود

  بیش از ۳۰ کیلومتر از این مسیر را سیل از بین برده و اصلا" راهی وجود نداشت و ۴۸ کیلومتر دیگر هم به شدت آسیب دیده بود که ۴۸ کیلومتر فعلی را بازسازی و احیا کردیم و در حال حاضر برای ترافیک عبوری باز نیست اما برای دسترسی محلی مورد استفاده قرار می گیرد .

  |

  نظرات کاربران