در حال بارگذاری ...
 • افزایش ظرفیت و بهبود خدمات بندری در بندر سجافی با آغاز تعمیرات اساسی

  بندر سجافی با مساحتی در حدود ۳۳۰۰ متر مربع و با ۳ پست اسکله در ۳۰ کیلومتری شهرستان هندیجان و در مسیر رودخانه زهره قرار دارد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت : تعمیرات اساسی بندر سجافی از بنادر کوچک خوزستان با هدف افزایش ظرفیت و بهبود خدمات بندری به فعالان اقتصادی آغاز شد .

  عادل دریس درباره تعمیرات بندرسجافی خوزستان بیان داشت : در جریان انجام تعمیرات اساسی بندر سجافی که با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال از ابتدای سال جاری آغاز شد، اسکله و ابنیه این بندر محلی نوسازی می شود .

  وی با اشاره به اینکه این بندر محلی به مرکزی برای توسعه و رونق کسب و کارهای تبدیل شده است ، گفت : با اتمام تعمیرات اساسی در این بندر ، زمینه برای ارتقای فعالیت های تجاری و رونق بیشتر کسب و کارهای مرتبط با تجارت دریایی برای اهالی مردم شهرستان هندیجان فراهم می شود .

  یادآور می شود بندر سجافی با مساحتی در حدود ۳۳۰۰ متر مربع و با  ۳ پست اسکله در ۳۰ کیلومتری شهرستان هندیجان و در مسیر رودخانه زهره قرار دارد .
  مطالب مرتبط

  عملکرد فوق العاده بنادر در حوزه صادرات از زمان شیوع ویروس کرونا

  عملکرد فوق العاده بنادر در حوزه صادرات از زمان شیوع ویروس کرونا

  بنادر از ظرفیت های بسیار مناسبی برخوردار هستند و در صورت ایجاد تفاوت اساسی برای فعالیت اقتصادی ، با توجه به مزیت های بنادر که در نهایت به کاهش قیمت تمام شده کالا و افزایش سرعت تجارت ختم می شود ، شاهد تشویق و تمایل سرمایه گذاران برای انجام فعالیت اقتصادی در بنادر خواهیم بود .

  |

  نظرات کاربران