در حال بارگذاری ...
 • تشدید نظارت بر اجرای پروتکل های بهداشتی در حوزه ریلی

  وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از اقدامات شرکت راه آهن جمهوری اسلامی در رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه ریلی تقدیر کرده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرعامل راه آهن در نشست کمیته دائمی پیشگیری از بیماری های واگیر راه آهن ، وضعیت رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا و همچنین اخبار مربوط به سلامت همکاران و خانواده آنها را مورد بررسی قرار داد .

  سعید رسولی در این نشست بر لزوم تشدید نظارتها برای پیشگیری از انتشار ویروس کرونا در شرکت راه آهن ، شرکت های حمل و نقل ریلی و قطارها تاکید کرد و گفت : تنها راه برون رفت از این وضعیت، رعایت کامل نکات بهداشتی توسط افراد ، نظارت مستمر و بازرسی های منظم و جدی گرفتن اجرای دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با انتشار ویروس کرونا است .

  در این نشست بر آموزش همکاران و خانواده آنها با استفاده از امکانات فضای مجازی و شبکه railtv به منظور مقابله با ویروس کرونا و استفاده از ماسک در قطارهای مسافری ، کارکنان و تمام زیرمجموعه های راه آهن تاکید شد .

  مقرر شد نظارت ها برای رعایت پروتکل های بهداشتی کما فی السابق به صورت جدی مورد توجه قرار گیرد و با هرگونه عدم توجه به این مساله مهم در حوزه ریلی مقابله شود .

  گفتنی است وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از اقدامات شرکت راه آهن جمهوری اسلامی در رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه ریلی تقدیر کرده است .

  در این نشست مقرر شد همچنان مقابله با ویرس کرونا تا ریشه کن شدن آن بطور کامل در حوزه صنعت حمل ونقل ریلی پیگیری شود .

  مدیرعامل راه آهن از رییس و اعضاء کمیته دائمی پیشگیری از بیماریهای واگیر راه آهن خواست ، بطور منظم و هفتگی جلسات این کمیته را تشکیل و در مقابله با ویروس کرونا تصمیمات لازم را اتخاذ کرده و به اجرا گذاشته شود .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران