در حال بارگذاری ...
 • تجهیز عملیاتی بندر امام خمینی (ره) برای ارتقا خدمات به صاحبان کالا

  مجتمع بندری امام خمینی (ره) با مساحتی بالغ بر ۱۱ هزار هکتار وسعت و برخورداری از ۴۰ پست اسکله و تجهیزات پیشرفته ضمن اعمال معافیت های گمرکی رژیم حقوقی مناطق ویژه اقتصادی زمینه‌ای مساعد برای فعالیت های بازرگانی صاحبان کالا و بازرگانان فراهم کرده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با بهره‌گیری مجدد از چهار پست اسکله بازسازی شده در مجتمع بندری امام خمینی (ره) آمادگی این مجتمع بندری برای ارائه خدمات بندری به صاحبان کالا و بازرگانان افزایش یافت .

  عادل دریس مدیرکل بنادر و دریانوردی استان خوزستان و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) با اشاره به اتمام عملیات بازسازی اسکله های ۳۱ تا ۳۴  در مجتمع بندری امام خمینی(ره) هدف از انجام تعمیرات اساسی این اسکله ها ، افزایش شاخص‌های عملیاتی و بهبود زیرساخت‌های  بندری عنوان کرد .

  بارگیری بیش از یک میلیون و صد هزار تن محمولات صادراتی تحت شرایط شیوع کرونا

  دریس با اشاره به تخلیه و بارگیری بیش از یک میلیون و صد هزار تن آهن آلات و گروه کالاهای مواد معدنی و مصالح ساختمانی از ابتدای شیوع ویروس کرونا از اسفندماه سال قبل تا کنون بیان داشت : فرآیند  بارگیری این محمولات صادراتی با هدف جلب رضایت مشتریان با رعایت پروتکل های بهداشتی ادامه یافت . در بازه زمانی یاد شده ۴۱ فروند کشتی برای بارگیری انواع محمولات صادارتی مشتمل بر آهن آلات  تولیدی صنایع داخلی و مواد معدنی پهلو گرفتند که با بهره گیری از امکانات و تجهیزات آماده به‌ کار و مهیا انجام شد .  

  یادآور می شود مجتمع بندری امام خمینی (ره) با مساحتی بالغ بر ۱۱ هزار هکتار وسعت و برخورداری از ۴۰ پست اسکله و تجهیزات پیشرفته ضمن اعمال معافیت های گمرکی رژیم حقوقی مناطق ویژه اقتصادی زمینه‌ای مساعد برای فعالیت های بازرگانی صاحبان کالا و بازرگانان فراهم کرده است .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران