در حال بارگذاری ...
 • برقراری پرواز در مسیر ارومیه - مشهد از ۲۹ خرداد ماه

  در تمامی ناوگان های هواپیمایی پروتکل های بهداشتی از قبیل کنترل و ضدعفونی بمنظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و توزیع پک های بهداشتی بین مسافران از سوی شرکت های هواپیمایی صورت می گیرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های آذربایجان غربی از برقراری پروازهای مسیر ارومیه - مشهد از ۲۹ خرداد خبر داد .

  محمدعلی نائل قراملکی با اشاره به اینکه در ماه های گذشته به دلیل بیماری کرونا ، پروازهای مشهد از این فرودگاه تعطیل شده بود ، افزود : از ۲۹ خرداد هر هفته روزهای دوشنبه و پنجشنبه شاهد برقراری پروازهای مشهد از این فرودگاه خواهیم بود .

  وی در ادامه گفت : این پرواز در روزهای دوشنبه با شماره ۱۲۷۷ در ساعت ۷:۰۵ از تهران عازم ارومیه می شود و با پرواز شماره ۱۲۰۹ در ساعت ۹:۱۰ ارومیه را به مقصد مشهد ترک می کند و پرواز برگشت این هواپیما با شماره پرواز ۱۲۰۸ در همان روز در ساعت ۱۲ از مشهد عازم ارومیه می شود و در ساعت ۱۵:۰۵ به شماره پرواز ۱۲۷۶ از ارومیه عازم مهرآباد می شود .

  همچنین در روزهای پنج شنبه با شماره ۱۲۷۷ در ساعت ۱۳:۴۵ از تهران عازم ارومیه می شود و با پرواز شماره ۱۲۰۹ در ساعت ۱۵:۵۰ ارومیه را به مقصد مشهد ترک می کند و پرواز برگشت این هواپیما با شماره پرواز ۱۲۰۸ در همان روز در ساعت ۱۸:۵۵ از مشهد عازم ارومیه می شود و در ساعت ۲۲ به شماره پرواز ۱۲۷۶ از ارومیه عازم مهرآباد می شود .

  مدیرکل فرودگاه های استان با اشاره به افزایش پروازهای مسیر ارومیه - تهران گفت : با توجه به تقاضای پرواز در مسیر ارومیه - تهران ، شرکت هواپیمایی قشم ایر یک سورتی پرواز در روزهای چهارشنبه به صورت رفت و برگشت به پروازهای خود افزوده است . پرواز فوق از بیست و هشتم خرداد ماه آغاز می شود و از این پس روزهای چهارشنبه با شماره پرواز ۱۲۷۷ ساعت ۶:۰۵ از تهران راهی ارومیه و ساعت ۸:۱۰ ارومیه را به مقصد مهراباد ترک خواهد کرد .

  وی در ادامه گفت : با افزوده شدن ۳ پرواز جدید به لیست پروازهای فرودگاه ارومیه تعداد پروازها از این فرودگاه به ۳۲ پرواز در هفته افزایش می یابد . در تمامی ناوگان های هواپیمایی پروتکل های بهداشتی از قبیل کنترل و ضدعفونی بمنظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و توزیع پک های بهداشتی بین مسافران از سوی شرکت های هواپیمایی صورت می گیرد .
  مطالب مرتبط

  روند مطلوب پیشرفت در نصب سامانه کمک ناوبری فرودگاه ارومیه

  روند مطلوب پیشرفت در نصب سامانه کمک ناوبری فرودگاه ارومیه

  سیستم های ناوبری بعد از نصب نهایی برای راه اندازی نیاز به هماهنگی با بخش های مختلف از جمله هماهنگی با مرکز وارسی پروازی دارد و در این راستا با توجه به برنامه ریزی انجام شده با مرکز وارسی پروازی تا دو ماه آینده بعد از نصب نهایی دستگاه ، وارسی پروازی را انجام خواهیم داد تا سامانه ...

  |

  اقدامات جدید سختگیرانه دولت چین برای تست کرونا در بنادر

  اقدامات جدید سختگیرانه دولت چین برای تست کرونا در بنادر

  طی بخشنامه‌ای که به‌ طور مشترک از سوی وزارت حمل و نقل ، وزارت کل گمرک و وزارت امور خارجه به تمامی بنادر صادر شده است ، علاوه بر مردم عادی تمامی دست اندرکاران حمل و نقل و بنادر باید در این تست عمومی مشارکت کنند .

  |

  نظرات کاربران