در حال بارگذاری ...
 • انجام ۴۰۰ هزار متر مکعب لایروبی در بندر آستارا طی سال جاری

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل و مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا در حاشیه بازدید از بندر آستارا گفت : ۴۰۰ هزار متر مکعب لایروبی در بندر آستارا با اعتبار ۲۷ میلیارد تومان طی برنامه زمان بندی ۶ ماهه اجرایی می شود .

  حمیدرضا آبایی در حاشیه بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا با بیان اینکه یکی از بحث‌های اصلی در این بندر بررسی مشکلات بخش خصوصی است ، اظهار کرد : در بندر آستارا مهم‌ترین عاملی که می‌تواند در جذب کشتی و بار تأثیرگذار باشد عمق مناسبی است که بر اساس قرار داد باید سازمان بنادر و دریانوردی ایجاد و در اختیار سرمایه گذار بخش خصوصی قرار دهد .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان با اشاره به اینکه طی مدت زمان شش ماه باید حدود ۴۰۰ هزار متر مکعب لایروبی در بندر آستارا انجام شود ، گفت : برای اجرای این طرح ۲۷ میلیارد تومان اعتبار پیش بینی شده که امیدواریم با توجه به شرایط موجود از مواد حاصل از این لایروبی در پروژه‌های ملی از جمله راه آهن آستارا به رشت و بزرگراه آستارا به آستارا استفاده کنیم .

  آبایی در ادامه گفت : وجود کالاهای متروکه و مهلت گذشته یکی داز مواردی است که بندر آستارا با آن مواجه است ، با هماهنگی‌های انجام شده با دادستان عمومی مرکز گیلان و بازدید صورت گرفته ، مقرر شد در باره وضعیت سه هزار تن کنجاله موجود در بندر آستارا تعیین تکلیف نهایی شده و اقدامات لازم انجام شود .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران