در حال بارگذاری ...
 • تغییر عنوان و شرح وظایف مرکز مدیریت راه های کشور

  مرکز یاد شده می بایست با استفاده از توانمندی های موجود و فناوری های نوین اطلاعاتی و سیستم های حمل و نقل هوشمند و همچنین تجارب پیشین همکاری با سایر معاونت ها و دفاتر ذیربط در انجام وظایف محوله اهتمام لازم به عمل آید .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، بر اساس ابلاغ صادره از سوی معاون وزیر ورئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ، وظایف مرکز مدیریت راه های کشور و عنوان آن به مرکز مدیریت اطلاعات راه ها و حمل و نقل جاده ای کشور تغییر یافت .

  عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس این سازمان در خصوص ضرورت تغییر عنوان اظهار داشت : با توجه به تغییرات ایجاد شده در وضعیت حمل و نقل جاده ای کشور و همچنین ضرورت استفاده بهینه از فناوری های ارتباطی پیشرفته در حوزه حمل و نقل جاده ای ، عنوان مرکز مدیریت راههای کشور به مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل جاده ای کشور تغییر یافت و وظایف جدید به وظایف قبلی این مرکز اضافه می شود .

  حسن نیا وظایف جدید این مرکز را پایش و استخراج اطلاعات برخط از طریق سامانه های هوشمند حمل و نقلی ، دریافت گزارش ها و ثبت شکایات کاربران جاده‌ای ، داده کاوی و ارائه تحلیل‌های مورد نیاز حوزه حمل و نقل بر اساس داده‌های بانک های اطلاعاتی موجود ،‌ بیان کرد .

  رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خاطر نشان کرد : در این راستا ، مرکز یاد شده می بایست با استفاده از توانمندی های موجود و فناوری های نوین اطلاعاتی و سیستم های حمل و نقل هوشمند و همچنین تجارب پیشین همکاری با سایر معاونت ها و دفاتر ذیربط در انجام وظایف محوله اهتمام لازم به عمل آید .
  مطالب مرتبط

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  تحول در فرآیندهای مدیریت حمل و نقل کالا با صدور اسناد حمل الکترونیکی

  با توجه به الزامات تخصیص سوخت بر اساس پیمایش و آماده شدن بسترهای لازم برای صدور الکترونیکی بارنامه جهت وانت بارها مقرر شد از تاریخ اول مردادماه سال جاری رانندگان وانت بار ها مطابق دستورالعمل ابلاغی سازمان نسبت به اخذ بارنامه الکترونیکی اقدام نمایند .

  |

  نظرات کاربران