در حال بارگذاری ...
 • اتصال شهرستان خرم بید و ابرکوه با احداث محور اصلی صفاشهر – اسفندآباد

  احداث این محور علاوه بر ارتباط شهرستاهای خرم بید و ابرکوه و کوتاه نمودن فاصله استان های فارس و یزد نقش بسزایی در کاهش ترافیک قسمتی از بزرگراه شیراز – اصفهان داشته باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با احداث محور راه اصلی صفاشهر – اسفندآباد به طول ۲۲ کیلومتر که یکی از محورهای ارتباطی استان فارس با استان یزد می باشد شهرستان خرم بید به ابرکوه متصل می شود .

  جعفر زاهدی ، مدیرکل راه و شهرسازی فارس افزود : عملیات احداث راه اصلی صفاشهر – اسفند آباد به طول ۲۲ کیلومتر با ۵۶ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است . ۳۵۰ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز این پروژه است و تاکنون حدود ۹ کیلومتر از مسیر با یک لایه آسفالت به اتمام رسیده و مابقی مسیر نیز توسط پیمانکار در دست اجرای عملیات خاکبرداری ، خاکریزی و احداث ابنیه فنی است .

  مدیرکل راه و شهرسازی فارس اضافه کرد : احداث این محور علاوه بر ارتباط شهرستاهای خرم بید و ابرکوه و کوتاه نمودن فاصله استان های فارس و یزد نقش بسزایی در کاهش ترافیک قسمتی از بزرگراه شیراز – اصفهان داشته باشد .

  مهندس زاهدی خاطرنشان ساخت : امیدواریم با پیگیری مسئولین استانی و کشوری و تامین اعتبارات لازم و تامین قیر مورد نیاز بتوانیم این پروژه مهم و حیاتی را در موعد مقرر به بهره برداری برسانیم .
  نظرات کاربران