در حال بارگذاری ...
 • افتتاح ترمینال فرودگاه سمنان به مساحت ۲۲۰۰ مترمربع طی سال جاری

  با توجه به اجرای طرح فاصله گذاری طی چند مرحله به تشکیل جلسه اضطراری با حضور تمام کارکنان و مسئولان واحدهای عملیاتی و پشتیبانی پرداختیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیر فرودگاه سمنان از افتتاح ترمینال فرودگاه به مساحت ۲۲۰۰ مترمربع در سال جاری خبر داد .

  حسین شجاعی با بیان این مطلب عنوان کرد : قرار بود دهه فجر ۹۸ ترمینال فرودگاه سمنان به بهره برداری برسد که به دلیل محدودیت های مالی ناشی از کاهش پروازها و فراگیری کرونا این مهم محقق نشد .

  مدیر فرودگاه سمنان همچنین گفت : پرواز مسافری مسیر سمنان - مشهد که پس از سال ها انتظار اهالی استان روزهای سه شنبه و جمعه توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر برقرار شده بود به دلیل بحران کرونا تعطیل شده است . امیدواریم پس از پایان بحران کرونا این پرواز با امکانات رفاهی کامل دوباره برقرار شود .

  وی از ادامه اقدامات مستمر و پیشگیرانه این فرودگاه برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا  نیز خبر داد و عنوان کرد : با توجه به اجرای طرح فاصله گذاری طی چند مرحله به تشکیل جلسه اضطراری با حضور تمام کارکنان و مسئولان واحدهای عملیاتی و پشتیبانی پرداختیم .

  مدیر فرودگاه سمنان همچنین از انجام مکاتبات لازم با دانشگاه علوم پزشکی سمنان ، ضد عفونی ترمینال مسافری و محاوط ، تهیه و نصب بنر جهت اطلاع رسانی به کارکنان و مراجعان ، همچنین تهیه و پخش مواد ضد عفونی و دستکش به کارکنان خبر داد .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  همت و اتحاد رانندگان شریف کشورمان در آن مقطع حساس و حرکت به سمت بنادر جنوبی و تخلیه بنادر نقطه‌ای عطف و مصداقی بارزی از نقش آفرینی این تلاشگران در قالب روحیه بسیجی در تاریخ حمل و نقل جاده ای کشورمان به‌شمار می‌آید ، به‌طوری‌که منجر به ثبت روز ۲۶ آذر در تقویم رسمی کشورمان به ...

  |

  نظرات کاربران