در حال بارگذاری ...
 • بازگشت مجدد پروازهای فرودگاه سردار جنگل رشت به روال عادی

  اگر چه در راستای شکستن حلقه شیوع کرونا اغلب پروازها از سوی شرکت های هواپیمایی لغو می شد اما فرودگاه سردار جنگل رشت در تمام مدت آماده پذیرش پرواز و یاری رسانی در بحران و در واقع عملیاتی بود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه استان گیلان از بازگشت مجدد پروازها به روال عادی خبر داد و گفت : ۸۰ درصد پروازهای برنامه ای فرودگاه سردار جنگل رشت در مسیرهای تهران ، شیراز ، اصفهان ، بندرعباس ، تبریز ، مشهد ، اهواز و عسلویه در حال انجام است و پروازهای جزیره کیش هم بزودی برقرار می شود .

  غلامرضا کریم آقایی اظهار داشت : پروازهای مذکور در نیمه اول اردیبهشت ماه ۳۰ سورتی پرواز در هفته بود که هم اکنون به ۹۸ سورتی پرواز افزایش یافته است . پروازهای یاد شده از سوی شرکت های هواپیمایی ایران ایر ، آسمان ، کاسپین ، کارون و ایرتور انجام می شود .

  کریم آقایی تصریح کرد : در نیمه اول اردیبهشت تعداد ۳۰ سورتی پرواز داخلی در هفته از فرودگاه رشت به مقاصد تهران ، مشهد ، شیراز ، بندرعباس ، عسلویه انجام می شد که اکنون و پس از بازگشت به روال عادی ، پروازهای فرودگاه گیلان به مسیرهای عسلویه ، مشهد ، تهران ، اصفهان ، اهواز ، تبریز ، بندرعباس و شیراز ۹۸ سورتی در هفته رسیده است و پروازهای جزیره کیش هم بزودی برقرار می شود .

  وی اظهار داشت : اگر چه در راستای شکستن حلقه شیوع کرونا اغلب پروازها از سوی شرکت های هواپیمایی لغو می شد اما فرودگاه سردار جنگل رشت در تمام مدت آماده پذیرش پرواز و یاری رسانی در بحران و در واقع عملیاتی بود .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  همت و اتحاد رانندگان شریف کشورمان در آن مقطع حساس و حرکت به سمت بنادر جنوبی و تخلیه بنادر نقطه‌ای عطف و مصداقی بارزی از نقش آفرینی این تلاشگران در قالب روحیه بسیجی در تاریخ حمل و نقل جاده ای کشورمان به‌شمار می‌آید ، به‌طوری‌که منجر به ثبت روز ۲۶ آذر در تقویم رسمی کشورمان به ...

  |

  تشریح جزئیات طرح لزوم همراه داشتن تست کرونا برای مسافرانی که قبلا مبتلا بوده‌اند

  تشریح جزئیات طرح لزوم همراه داشتن تست کرونا برای مسافرانی که قبلا مبتلا بوده‌اند

  از هفته گذشته در همکاری با وزارت بهداشت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، آمار بیمارانی که تست کرونای آنها در دوره‌ای مثبت شده ، استخراج شد ، همچنین موضوع ردیابی مد نظر قرار گرفته است که این برای قطع زنجیره شیوع کرونا مهم است .

  |

  نظرات کاربران