در حال بارگذاری ...
 • افزایش پروازها در نوشهر و رامسر نسبت به قبل از کرونا

  تعداد پروازها در فرودگاه نوشهر نسبت به قبل از شیوع کرونا افزایش یافته است ، قبل از شیوع کرونا هر هفته ۵ پرواز به تهران داشتیم اکنون این تعداد به ۷ پرواز رسیده است و ۳ پرواز نیز به مشهد داریم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه‌های استان مازندران از افزایش پروازهای فرودگاه‌های این استان خبر داد .

  سعد اله وطن خواه با اشاره به بازگشت مجدد پروازها به روال عادی گفت : پروازها در فرودگاه مازندران تا ۹۰ درصد نسبت به فروردین و اردیبهشت افزایش یافته است . برای مثال در مسیر بندرعباس ۲ پرواز داشتیم که اکنون یک پرواز برقرار شده ، در مسیر کیش ۴ پرواز داشتیم و اکنون ۲ پرواز برقرار است و تقریبا می‌توان گفت پروازها در حال بازگشت به روال عادی است .

  او با اشاره به این که میزان پروازها در فرودگاه نوشهر نیز تا ۷۰ درصد افزایش یافته است، تصریح کرد : تعداد پروازها در فرودگاه نوشهر نسبت به قبل از شیوع کرونا افزایش یافته است ، قبل از شیوع کرونا هر هفته ۵ پرواز به تهران داشتیم اکنون این تعداد به ۷ پرواز رسیده است و ۳ پرواز نیز به مشهد داریم .

  وطن خواه در خصوص فرودگاه رامسر نیز گفت : اکنون هر روز یک پرواز از فرودگاه رامسر به تهران انجام می شود و از فردا نیز دو پرواز فوق العاده به پایتخت اضافه می شود و تعداد پروازها در مسیر تهران به ۹ پرواز می رسد . علاوه بر این دو پرواز هم به اصفهان داریم و دو پرواز هم به مشهد برقرار شده است و می توان گفت در فرودگاه رامسر نسبت به گذشته ۵۰ درصد افزایش پرواز داشته ایم .

  او با اشاره به این که در تابستان تقاضای پرواز به شهرهای شمالی افزایش می یابد ، گفت : شرکت‌های هواپیمایی آمادگی برای افزایش پروازدارند به خصوص در فرودگاه رامسر اما باید دید که شرایط به چه سمتی می رود ، چنانچه شرایط به سمت کاهش شیوع بیماری برود برای توسعه پروازها اقدام خواهیم کرد .

  او ادامه داد : در رامسر پیش بینی برای دو مقصد پروازی جدید به اهواز و شیراز را داریم اما در نوشهر با توجه به این که باند پرواز این فرودگاه ظرفیت پذیرش هواپیماهای فوکر ۱۰۰ و ای تی آر را دارد ، ممکن است پروازها در مسیر تهران افزایش یابد . در فرودگاه ساری نیز در نظر داریم در مسیر مشهد تعداد پروازها را افزایش دهیم .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  همت و اتحاد رانندگان شریف کشورمان در آن مقطع حساس و حرکت به سمت بنادر جنوبی و تخلیه بنادر نقطه‌ای عطف و مصداقی بارزی از نقش آفرینی این تلاشگران در قالب روحیه بسیجی در تاریخ حمل و نقل جاده ای کشورمان به‌شمار می‌آید ، به‌طوری‌که منجر به ثبت روز ۲۶ آذر در تقویم رسمی کشورمان به ...

  |

  تشریح جزئیات طرح لزوم همراه داشتن تست کرونا برای مسافرانی که قبلا مبتلا بوده‌اند

  تشریح جزئیات طرح لزوم همراه داشتن تست کرونا برای مسافرانی که قبلا مبتلا بوده‌اند

  از هفته گذشته در همکاری با وزارت بهداشت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، آمار بیمارانی که تست کرونای آنها در دوره‌ای مثبت شده ، استخراج شد ، همچنین موضوع ردیابی مد نظر قرار گرفته است که این برای قطع زنجیره شیوع کرونا مهم است .

  |

  نظرات کاربران