در حال بارگذاری ...
 • بازدید رئیس سازمان راهداری از پایانه مرزی میلک و میرجاوه و کارگاه های تعمیر ماشین آلات راهداری

  با پیگیری های انجام شده توسط این سازمان و همچنین رایزنی با وزارت امور خارجه ، وزارت کشور و گمرک جمهوری اسلامی و شرکت های حمل و نقل و صاحبان کالا و در پی توافق انجام شده با کشور پاکستان ، در حال حاضر روزانه تعداد ۷۵ دستگاه ناوگان باری با رعایت پروتکل های بهداشتی جهت تخلیه بار وارد کشور پاکستان شده و بلافاصله پس از تحویل بار به کشورمان باز می گردند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیرراه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر به استان سیستان و بلوچستان ، از پروژه های فعال بخش ، توسعه زیر ساخت های پایانه های مرزی میلک و میرجاوه و کارگاه های تعمیر ماشین آلات و تجهیزات راهداری بازدید کرد .

  عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس این سازمان ضمن حضور در کارگاه تعمیر ماشین آلات راهداری ، از نزدیک بر روند نوسازی و بازسازی این دسته از ناوگان نظارت کرد و اظهار داشت : تعمیر و بازسازی بیش از ۱۶۰ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین راهداری این استان با استفاده از توان نیروهای متخصص بومی ، منجر به میلیاردها تومان صرفه جویی اقتصادی و رونق اشتغال تخصصی در صنعت راهداری شده است .

  معاون وزیر راه و شهرسازی ضمن بازدید از پایانه مرزی میلک و میرجاوه بر روند گسترش و بهسازی زیرساخت های این پایانه ها ، نظارت و  اهمیت پایانه های مرزی در رونق اقتصادی و توسعه صنعت حمل و نقل و همچنین ایجاد اشتغال پایدار در منطقه تاکید کرد .

  حسن نیا در مرز میرجاوه ضمن گفتگوی صمیمانه و رو در رو با رانندگان ، با تشریح تلاش های صورت گرفته توسط سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای جهت برطرف شدن مشکل توقف اجباری ناوگان حامل بار صادراتی و ترانزیت در مرز میرجاوه در پی محدودیت های مرزی ناشی از شیوع بیماری کرونا گفت : با پیگیری های انجام شده توسط این سازمان و همچنین رایزنی با وزارت امور خارجه ، وزارت کشور و گمرک جمهوری اسلامی و شرکت های حمل و نقل و صاحبان کالا و در پی توافق انجام شده با کشور پاکستان ، در حال حاضر روزانه تعداد ۷۵ دستگاه ناوگان باری با رعایت پروتکل های بهداشتی جهت تخلیه بار وارد کشور پاکستان شده و بلافاصله پس از تحویل بار به کشورمان باز می گردند .

  این گزارش می افزاید : معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر یک روزه به استان سیستان و بلوچستان از کارگاه مونتاژ پل های خرپایی و لوله های آرمکو و همچنین برخی از پروژه های بهسازی و ارتقا کیفی روکش آسفالت در محور های مواصلاتی استان نیز بازدید کرد .  

  بر اساس این گزارش رئیس  این سازمان در بازدید از پایانه بار زاهدان، با رانندگان بخش حمل و نقل جاده ای کالا گفتگو و ضمن تقدیر از تلاش های آنان در حمل کالاهای اساسی و ضروری مورد نیاز مردم همزمان با شیوع بیماری کرونا در کشور ، بر عزم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در پیگیری مشکلات و خواسته های آنان تأکید کرد .

  گفتنی است خداداد مقبلی معاون فنی و اجرایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و ایوب کرد مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان را همراهی کردند .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  همت و اتحاد رانندگان شریف کشورمان در آن مقطع حساس و حرکت به سمت بنادر جنوبی و تخلیه بنادر نقطه‌ای عطف و مصداقی بارزی از نقش آفرینی این تلاشگران در قالب روحیه بسیجی در تاریخ حمل و نقل جاده ای کشورمان به‌شمار می‌آید ، به‌طوری‌که منجر به ثبت روز ۲۶ آذر در تقویم رسمی کشورمان به ...

  |

  آمادگی ۳۰ اکیپ ثابت و سیار راهداری استان سیستان و بلوچستان برای طرح راهداری زمستانی

  آمادگی ۳۰ اکیپ ثابت و سیار راهداری استان سیستان و بلوچستان برای طرح راهداری زمستانی

  ارائه خدمات مطلوب به هموطنان ، ارتقای توانمندی و حفظ آمادگی نیروهای راهداری، مراقبت از راه‌ها ، ابنیه و تاسیسات موجود در محورهای ارتباطی از اهداف اجرای طرح راهداری زمستانی محسوب می شود .

  |

  نظرات کاربران