در حال بارگذاری ...
 • رفع چالش های سرمایه گذاران و تکمیل اسکله رو-رو ریلی بندر امیرآباد در دستور کار سازمان بنادر

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، اعضای هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی با هدف ارتقای سطح کیفیت خدمات ارائه شده به صاحبان کالا‌ و سرمایه‌گذاران از بندر امیرآباد بازدید کردند .

  با هدف ارتقای سطح کیفیت خدمات ارائه شده به صاحبان کالا‌ و سرمایه‌گذاران ، معاونین ‌مهندسی ‌و ‌توسعه‌ امور‌زیربنایی ‌و ‌امور‌بندری‌ و ‌اقتصادی سازمان ‌بنادر و دریانوری از منطقه ویژه اقتصادی بندرامیرآباد بازدید و در جریان آخرین وضعیت اجرای پروژه ها و عملیات تخلیه و بارگیری کالا قرار گرفتند .

  محمدرضا اله یار ؛ معاون ‌مهندسی ‌و‌ توسعه‌ امور ‌زیربنایی سازمان بنادر و فرهاد منتصر‌ کوهساری ؛ ‌معاون امور‌ بندری‌ و ‌اقتصادی سازمان ‌بنادر پس از بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در جلسه ای با مسئولین این بندر وضع موجود بندر امیرآباد را بررسی کردند و تصمیم‌ جهت مرتفع شدن چالش ها اتخاذ کردند .

  معاون ‌مهندسی ‌و‌ توسعه‌ امور ‌زیربنایی سازمان بنادر در این جلسه  پیشرفت پروژه های عمرانی و زیربنایی بندر امیرآباد را بسیار مناسب ارزیابی کرد و گفت : پروژه های ساختمان باشگاه ملوانان و ساختمان جدید آتش‌نشانی در مراحل پایانی تکمیل است و به زودی به بهره برداری می رسد .

  محمدرضا اله یار ، تعریض جاده ورکلا – گهرباران ، جاده دسترسی رستم کلا – بهشهر ، تکمیل اسکله رو-رو ریلی ، برق رسانی و روشنایی تجهیزات رو رو ریلی و تعمیرات اساسی اسکله ها را از پروژه هایی در بندرامیرآباد برشمرد که تسریع در اجرای آن در دستور کار قرار گرفته است .

  فرهاد منتصر کوهساری ؛ ‌معاون امور‌ بندری‌ و ‌اقتصادی سازمان ‌بنادر  نیز در این بازدید با اشاره به تخلیه و بارگیری بیش از ۴ میلیون تن انواع کالا در سال گذشته ، ابراز امیدواری کرد : با روند رو به رشد در سال جاری ، رکوردهای جدیدی در این زمینه در بندر امیرآباد حاصل خواهد شد .

  وی در ادامه به بررسی روند تخلیه و بارگیری کالا در دوران اپیدمی ویروس کرونا پرداخت و از عملکرد بندرامیرآباد به عنوان یکی از حلقه های اصلی تأمین زنجیره کالاهای اساسی و تنوع کالا در این بندر که موجب افزایش جذب صاحبان کالا و مشتریان می شود ، ابراز رضایت کرد .
  مطالب مرتبط

  تشریح ​نحوه آموزش های مرتبط با صدور کارت هوشمند رانندگان ناوگان عمومی حمل‌ و نقل جاده ای

  تشریح ​نحوه آموزش های مرتبط با صدور کارت هوشمند رانندگان ناوگان عمومی حمل‌ و نقل جاده ای

  متقاضیان تغییر نوع فعالیت مندرج در کارت هوشمند از باری به مسافری یا برعکس ، ملزم به گذراندن دوره‌های آموزشی تکمیلی نبوده و کارت هوشمند آنان تا مهلت اعتبار باقیمانده در کارت هوشمند، تعویض می شود .

  |

  نظرات کاربران