در حال بارگذاری ...
 • افزایش بارگیری کالای کانتینری صادراتی از بندر امام خمینی (ره)

  در پی استقبال بازرگانان و صاحبان صنایع برای بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات پیشرفته تخلیه و بارگیری در بندرامام خمینی(ره) روند بارگیری محمولات کانتینری در این مجتمع بندری در دومین ماه سال ۴۰ درصد افزایش یافت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت : با هدف تسریع در انتقال کالاهای اساسی مردم نیاز مردم به مبادی مصرف بیش از ۲ میلیون و ۹۴۸ هزار تن انواع کالای اساسی از انبارهای مجتمع بندری امام خمینی(ره) بارگیری و به مقاصد درون سرزمینی ارسال شد .

  عادل دریس با اشاره به تخلیه بیش از ۳ میلیون و ۷۴۸ هزار و ۴۵۵ تن انواع کالاهای اساسی در دو ماهه سال جاری بیان داشت : با هم‌افزایی بین بخشی در روند تسریع خروج کالاهای اساسی از بندر امام خمینی(ره) ، بیش از ۲ میلیون و ۱۷۷ هزار تن کالای اساسی از طریق ناوگان جاده ای به سایر نقاط کشور ارسال شده که رشدی ۲۱ درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می دهد .

  دریس ، ذرت ، کنجاله سویا ، شکر ، گندم ، دانه روغنی و روغن خوراکی را به ترتیب از عمده ترین کالاهای اساسی برشمرد که در این بازه زمانی تخلیه و بارگیری شده‌اند .

  وی ادامه داد : در پی استقبال بازرگانان و صاحبان صنایع برای بهره‌گیری از امکانات و تجهیزات پیشرفته تخلیه و بارگیری در بندر امام خمینی(ره) روند بارگیری محمولات کانتینری در این مجتمع بندری در دومین ماه سال ۴۰ درصد افزایش یافت .

  مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان افزود : در جریان تخلیه و بارگیری ۶ میلیون و ۱۸۷ هزار و ۷۸۳ تن انواع کالا ، بیش از ۴ میلیون و ٧۵٧ هزار تن کالاهای غیرنفتی و بیش از ١ میلیون و ۴٣٠ هزار تن نیز تخلیه و بارگیری نفتی انجام شد .
  مطالب مرتبط

  پیگیری تسهیل امور سرمایه گذاران بخش خصوصی در بندر امام خمینی (ره)

  پیگیری تسهیل امور سرمایه گذاران بخش خصوصی در بندر امام خمینی (ره)

  پیگیری روند تکمیل پروژه بهسازی و تعریض بزرگراه مجتمع بندری امام خمینی (ره) و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های آماده بهره‌برداری شامل چهار باب انبارهای نگهداری و ذخیره کالاهای اساسی که با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث شده است از دیگر بخش های سفر یک روزه مدیرعامل سازمان بنادر است ...

  |

  نوسازی اسکله های بندر تجاری شادگان

  نوسازی اسکله های بندر تجاری شادگان

  بندر شادگان در حاشیه خور ابوخضیر در ۲۷ کیلومتری دهانه‌ی خور موسی واقع شده و از طریق یک جاده دسترسی به طول ۱۴ کیلومتر به اتوبان بندر امام خمینی(ره) آبادان متصل می‌شود .

  |

  نظرات کاربران