در حال بارگذاری ...
 • معرفی شرکت های هواپیمایی به بانک‌های عامل جهت دریافت بسته حمایتی

  مقدمات اجرای این امر فراهم شده است و به زودی شرکت‌های هواپیمایی آن را دریافت خواهند کرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شرکت‌های هواپیمایی از هفته آینده به بانک های عامل جهت دریافت بسته حمایتی معرفی خواهند شد .

  رضا جعفرزاده با بیان این که هفته آینده بانک‌های عامل جهت دریافت بسته حمایتی شرکت‌های هواپیمایی مشخص خواهند شد ، اظهار کرد : بعد از شیوع کرونا شرکت‌های هواپیمایی با ضرر و زیان بسیاری مواجه شدند به همین منظور وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری با انجام پیگیری‌های لازم و موافقت دولت ، بسته حمایتی برای بخش حمل و نقل هوایی در نظر گرفت . مقدمات اجرای این امر فراهم شده است و به زودی شرکت‌های هواپیمایی آن را دریافت خواهند کرد .

  جعفرزاده درباره برقراری مجدد پروازهای خارجی نیز توضیحاتی ارایه کرد و گفت : پروازهای برنامه‌ای به مقاصد پاریس ، لندن و آمستردام برقرار است و بازگشت سایر پروازهای خارجی به حالت قبل از کرونا منوط به میزان رفع محدودیت‌ها و سیاست کشورها در خصوص بازکردن مرزهایشان به روی دیگر کشورهاست .

  سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد : آن چه در حال حاضر انجام می شود به جز پروازهایی که به آن اشاره شد ، پروازهای پشتیبانی ، باری و موردی برای بازگرداندن هموطنانمان از سایر کشورهاست .
  مطالب مرتبط

  فراهم شدن امکان استعلام‌گیری تست کرونای مسافران بین‌راهی حمل و نقل عمومی جاده ای

  فراهم شدن امکان استعلام‌گیری تست کرونای مسافران بین‌راهی حمل و نقل عمومی جاده ای

  اگر در طول مسیر مردم به این تخلف‌ها برخوردند و اگر مسافری شاهد آن بود که راننده فردی را بدون استعلام گیری سوار کرده است می‌تواند در اولین مرکز پلیس راه و یا با سامانه ۱۴۱ این تخلف را گزارش دهد . البته اطمینان داریم هیچ راننده‌ای سلامت خود و جامعه را به خطر نمی‌اندازد و برای یک ...

  |

  غربالگری مسافران هوایی مبتلا به کرونا طی دو مرحله ؛ از صدور بلیت تا کارت پرواز

  غربالگری مسافران هوایی مبتلا به کرونا طی دو مرحله ؛ از صدور بلیت تا کارت پرواز

  با توجه به تست و استعلام‌های دو مرحله‌ای که از بیماران مبتلا به کرونا انجام می‌شود ، الزام شرکت‌ها به رعایت محدودیت پذیرش ۶۰ درصدی مسافر ، فشار مضاعف اقتصادی را به این شرکت‌ها وارد می‌سازد .

  |

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران