در حال بارگذاری ...
 • نزدیکتر شدن مسیر ارتباطی شهرستان سیروان به مرکز استان ایلام

  احداث این پروژه ۷ کیلومتری ، ۸ کیلومتر مرکز استان را به شهرستان سیروان نزدیک می کند و در مجموع بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه خواهد داشت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام در بازدید از پروژه راه ارتباطی چشمه چاهی به سفید خانی شهرستان سیروان از تکمیل این پروژه تا پایان سال در صورت تأمین اعتبار خبر داد .

  علی اصغر کاظمی گفت : عملیات اجرایی پروژه راهسازی چشمه چاهی – سفیدخانی محور ایلام - سیروان در دو قطعه در حال انجام است ، این طرح به منظور کاهش مسیر مرکز استان به مرکز شهرستان سیروان و همچنین حذف نقاط پرحادثه ، با پیگیری های به عمل آمده آغاز شده است و هم اکنون پیمانکاران در ۲ قطعه مشغول فعالیت هستند .

  وی خاطر نشان کرد : در قطعه اول به طول ۲ کیلومتر احداث پل بزرگ با دهانه ۱۰ متر و طول ۵۲ متر به پایان رسیده و بیش از ۵۰ هزار متر مکعب عملیات خاکی انجام شده است ، قطعه دوم نیز به طول  ۵ کیلومتر پیمانکار مشغول عملیات زیر سازی است که با پایان این مرحله عملیات روسازی (بیس و آسفالت) آغاز خواهد شد .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان افزود : احداث این پروژه ۷ کیلومتری ، ۸ کیلومتر مرکز استان را به شهرستان سیروان نزدیک می کند و در مجموع بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه خواهد داشت .
  مطالب مرتبط

  ارتقا ایمنی محورهای مواصلاتی مرکز مازندران از اولویت های کاری راهداری شهرستان ساری

  ارتقا ایمنی محورهای مواصلاتی مرکز مازندران از اولویت های کاری راهداری شهرستان ساری

  با توجه به اجرای طرح ارتقا کیفیت راهداری ، اقداماتی از قبیل اجرای خط کشی ، اَشکارسازی نقاط پرحادثه ، شانه سازی ، رنگ آمیزی نیوجرسی ، پایه ها و نرده ها ، شسشتو و ساماندهی علائم ، اصلاح قوس ها و ... در سطح جاده های این شهرستان با جدیت در دست اجراست .

  |

  نظرات کاربران