در حال بارگذاری ...
 • برقراری مجدد پروازهای مسیر مشهد در فرودگاه بیرجند

  در برنامه تابستانی چهار پرواز هفتگی در مسیر مشهد - بیرجند - مشهد توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر برقرار خواهد بود که پرواز یکشنبه ساعت ۱۸:۵۰ از بیرجند به سمت مشهد پرواز و ساعت ۲۰:۳۰ از فرودگاه مشهد به سمت فرودگاه بیرجند حرکت خواهد کرد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، پروازهای شرکت هواپیمایی ایران ایر در مسیر مشهد - بیرجند - مشهد که پیش از این به دستور ستاد مقابله با بیماری کرونا لغو شده بود دوباره برقرار شد .

  عظیم طهماسبی ، مدیرکل فرودگاه های استان ضمن اعلام این خبر گفت : پروازهای شرکت هواپیمایی ایران ایر در مسیر مشهد - بیرجند - مشهد از نهم فروردین به دلیل شیوع ویروس کرونا تا اول اردیبهشت لغو شده بود . پروازهای تهران - بیرجند - تهران از ۲۰ فروردین برقرار شد و از سوم خرداد فرودگاه بیرجند میزبان پروازهای مشهد - بیرجند - مشهد خواهد بود .

  طهماسبی گفت : در برنامه تابستانی چهار پرواز هفتگی در مسیر مشهد - بیرجند - مشهد توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر برقرار خواهد بود که پرواز یکشنبه ساعت ۱۸:۵۰ از بیرجند به سمت مشهد پرواز و ساعت ۲۰:۳۰ از فرودگاه مشهد به سمت فرودگاه بیرجند حرکت خواهد کرد . پرواز چهارشنبه نیز ساعت ۱۷:۴۵ از بیرجند به سمت مشهد و ساعت ۱۹:۳۵ از فرودگاه مشهد به سمت فرودگاه بیرجند حرکت خواهد کرد .

  مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی افزود : پرواز چهارشنبه شرکت هواپیمایی آتا در مسیر تهران - بیرجند - تهران نیز با مجوز ستاد مقابله با کرونا از اول خرداد ماه برقرار شده که این پرواز چهارشنبه ساعت ۵:۳۵ از تهران حرکت می کند ، ساعت ۰۷:۰۵ وارد فرودگاه بیرجند می شود و ساعت ۰۸:۰۰ بیرجند را به مقصد تهران ترک خواهد کرد .

  طهماسبی گفت : در حال رایزنی برای تغییر ساعات برنامه پروازی فعلی فرودگاه بیرجند هستیم . شرکت هواپیمایی ماهان پرواز روزهای پنج شنبه در مسیر تهران - بیرجند - تهران را به دلایل مشکلات موجود لغو کرده که به زودی یک پرواز در روز و مسیر یاد شده توسط شرکت هواپیمایی دیگری به مجموع پروازهای مرکز استان افزوده خواهد شد . با توجه به برقراری ۲۸ پرواز هفتگی در فرودگاه بیرجند هیچ یک از ایام هفته بدون پرواز نخواهیم بود و پیش بینی می کنیم ، ظرفیت ایجاد شده پاسخگوی نیاز استان باشد .

  مدیرکل فرودگاه های خراسان جنوبی عنوان کرد : پس از مکاتبات و رایزنی های بسیار با یکی از شرکت های هواپیمایی کشور برای برقراری مسیرهای جدید پروازی به توافق رسیده ایم و در آینده نزدیک شاهد برقراری مسیرهای جدید پروازی به مرکز استان خواهیم بود .

  فرودگاه طبس با چهار پرواز هفتگی در مسیر تهران - طبس - تهران در حال خدمت رسانی است .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  همت و اتحاد رانندگان شریف کشورمان در آن مقطع حساس و حرکت به سمت بنادر جنوبی و تخلیه بنادر نقطه‌ای عطف و مصداقی بارزی از نقش آفرینی این تلاشگران در قالب روحیه بسیجی در تاریخ حمل و نقل جاده ای کشورمان به‌شمار می‌آید ، به‌طوری‌که منجر به ثبت روز ۲۶ آذر در تقویم رسمی کشورمان به ...

  |

  تشریح جزئیات طرح لزوم همراه داشتن تست کرونا برای مسافرانی که قبلا مبتلا بوده‌اند

  تشریح جزئیات طرح لزوم همراه داشتن تست کرونا برای مسافرانی که قبلا مبتلا بوده‌اند

  از هفته گذشته در همکاری با وزارت بهداشت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ، آمار بیمارانی که تست کرونای آنها در دوره‌ای مثبت شده ، استخراج شد ، همچنین موضوع ردیابی مد نظر قرار گرفته است که این برای قطع زنجیره شیوع کرونا مهم است .

  |

  نظرات کاربران