در حال بارگذاری ...
 • انتزاع بخش راه های فرعی و روستایی از راه و شهرسازی به راهداری استان اصفهان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان از انتقال وظایف مربوط به حوزه راه های فرعی و روستایی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد .

  در جلسه‌ای که در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد از تلاش ها و زحمات سعید خدابخشی رئیس اداره نظارت بر راه های فرعی و روستایی و جمعی از کارکنان تحت مسئولیت وی که به لحاظ انتزاع بخش راه‌های فرعی و روستایی از بدنه‌ی راه‌و‌شهرسازی به اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای منتقل می شوند قدردانی شد .

  بهزاد شاهسوندی معاون مهندسی‌ و‌ ساخت اداره‌کل راه‌و‌شهرسازی استان اصفهان اذعان داشت : این انتقال در راستای ابلاغ مصوبه شماره ۲۲۶۵۶۶ روز ۳۱ تیرماه سال ۱۳۹۸ شورای عالی اداری و دستورالعمل نحوه اقدام در مورد قراردادهای راه روستایی انجام شده است . و به موجب آن تمامی وظایف ، اختیارات ، نیروی انسانی ، ساختار تشکیلاتی و اعتبارات مرتبط به ساخت و توسعه راه‌های روستایی و فرعی از ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها و واحدهای شهرستانی آن منفک و به ادارات کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای و واحدهای شهرستانی سازمان مذکور منتقل می شود .

  وی افزود : به این ترتیب موضوع احداث راه‌های آزادراهی ، بزرگراهی و اصلی در سطح وزارتخانه و یا اداره‌کل راه‌و‌شهرسازی صورت گرفته و امور مربوط به نگهداری کلیه محورهای استان و همچنین احداث و نگهداری راه‌های روستایی در اداره‌کل راهداری‌و‌حمل‌و‌نقل جاده ای به انجام می رسد .

  درپایان ضمن قدردانی از زحمات سعید خدابخشی در مسولیت اداره نظارت بر راه های اصلی که همزمان بانظارت بر راه های روستایی صورت می گرفت . با ابلاغ حکم مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان شهرام عباسی بعنوان سرپرست اداره نظارت برساخت راههااداره کل معرفی و منصوب شد .
  مطالب مرتبط

  اصلاح و ارتقاء کیفی ۸۱ کیلومتر از محورهای شرق سمنان تا پایان امسال

  اصلاح و ارتقاء کیفی ۸۱ کیلومتر از محورهای شرق سمنان تا پایان امسال

  آشکارسازی نقاط پرحادثه از جمله اقداماتی است که در این حوزه انجام می‌شود و در صورت نیاز اصلاحات لازم نیز اعمال خواهد شد . در شرق استان سمنان پنج نقطه پرحادثه مصوب داریم که یک نقطه در سنوات گذشته ایمن‌سازی شده و سه نقطه نیز با توجه به پروژه‌های تعریف‌شده ، امسال ایمن خواهد شد. ...

  |

  بهسازی و آسفالت ۳۶ کیلومتر از راه‌های روستایی استان لرستان

  بهسازی و آسفالت ۳۶ کیلومتر از راه‌های روستایی استان لرستان

  در حال حاضر ۶۶ پروژه بزرگ و کوچک شامل ۱۹۸ کیلومتر راه و ۲۵ دستگاه انواع ابنیه خاص (پل‌های بزرگ ، زیرگذر و روگذر و تقاطع غیر هم‌سطح) را در دست اقدام داریم که اغلب با پیشرفت فیزیکی ۵۰ درصد در حال اجرا هستند و در صورت تامین اعتبار بخش عمده‌ای تا پایان سالجاری مورد بهره‌برداری ...

  |

  توسعه قابل‌ توجه شبکه حمل و نقل جاده‌ای تا پایان دولت

  توسعه قابل‌ توجه شبکه حمل و نقل جاده‌ای تا پایان دولت

  بهسازی و توسعه راه‌های روستایی به عنوان یکی از راه‌هایی که می‌تواند به تثبیت جمعیت روستایی بیانجامد در اولویت است و برقرار کردن عدالت و توسعه این مناطق از طریق توسعه محورها ی روستایی در دستور کار قرار دارد .

  |

  نظرات کاربران