در حال بارگذاری ...
 • انتزاع بخش راه های فرعی و روستایی از راه و شهرسازی به راهداری استان اصفهان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان از انتقال وظایف مربوط به حوزه راه های فرعی و روستایی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد .

  در جلسه‌ای که در محل سالن اجتماعات این اداره کل برگزار شد از تلاش ها و زحمات سعید خدابخشی رئیس اداره نظارت بر راه های فرعی و روستایی و جمعی از کارکنان تحت مسئولیت وی که به لحاظ انتزاع بخش راه‌های فرعی و روستایی از بدنه‌ی راه‌و‌شهرسازی به اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای منتقل می شوند قدردانی شد .

  بهزاد شاهسوندی معاون مهندسی‌ و‌ ساخت اداره‌کل راه‌و‌شهرسازی استان اصفهان اذعان داشت : این انتقال در راستای ابلاغ مصوبه شماره ۲۲۶۵۶۶ روز ۳۱ تیرماه سال ۱۳۹۸ شورای عالی اداری و دستورالعمل نحوه اقدام در مورد قراردادهای راه روستایی انجام شده است . و به موجب آن تمامی وظایف ، اختیارات ، نیروی انسانی ، ساختار تشکیلاتی و اعتبارات مرتبط به ساخت و توسعه راه‌های روستایی و فرعی از ادارات کل راه و شهرسازی استان‌ها و واحدهای شهرستانی آن منفک و به ادارات کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای و واحدهای شهرستانی سازمان مذکور منتقل می شود .

  وی افزود : به این ترتیب موضوع احداث راه‌های آزادراهی ، بزرگراهی و اصلی در سطح وزارتخانه و یا اداره‌کل راه‌و‌شهرسازی صورت گرفته و امور مربوط به نگهداری کلیه محورهای استان و همچنین احداث و نگهداری راه‌های روستایی در اداره‌کل راهداری‌و‌حمل‌و‌نقل جاده ای به انجام می رسد .

  درپایان ضمن قدردانی از زحمات سعید خدابخشی در مسولیت اداره نظارت بر راه های اصلی که همزمان بانظارت بر راه های روستایی صورت می گرفت . با ابلاغ حکم مدیرکل راه وشهرسازی استان اصفهان شهرام عباسی بعنوان سرپرست اداره نظارت برساخت راههااداره کل معرفی و منصوب شد .
  مطالب مرتبط

  کمبود اعتبارات در اجرای عملیات آسفالت و روکش جاده‌های روستایی استان اردبیل

  کمبود اعتبارات در اجرای عملیات آسفالت و روکش جاده‌های روستایی استان اردبیل

  ما در سال آینده طرح‌های گسترده‌ای را در اجرای عملیات روکش ، بهسازی و آسفالت‌ریزی روستاها در شمال استان پیش‌بینی کردیم که با شروع فصل کاری در سال ۱۴۰۰ کارهای عمرانی و عملیاتی شروع می‌شود .

  |

  توسعه و سرعت بخشیدن به محرومیت‌زدایی با احداث راه‌های روستایی

  توسعه و سرعت بخشیدن به محرومیت‌زدایی با احداث راه‌های روستایی

  در خوزستان تا پایان دولت ، حدود یک هزار کیلومتر آسفالت خواهد شد . در این زمینه براساس آنچه قول داده شده ۵۰۰ کیلومتر راه روستایی آسفالت خواهد شد و ۵۰۰ کیلومتر دیگر نیز در صورت فراهم شدن منابع ، اجرایی خواهد شد .

  |

  آسفالت و بهسازی بیش از ۲۰۰ کیلومتر از راه‌های شریانی استان ایلام

  آسفالت و بهسازی بیش از ۲۰۰ کیلومتر از راه‌های شریانی استان ایلام

  در یک سال گذشته ، بیش از ۵۶۰ میلیارد ریال برای بهسازی و مرمت ۱۱۷ کیلومتر از رویه راه‌های استان ایلام هزینه شده است . از این میزان عملیات روکش آسفالت ۷۶ کیلومتر در راه‌های روستایی و ۴۱ کیلومتر در راه‌های اصلی و فرعی بوده است .

  |

  کمربندی جنوب‌ غرب اصفهان در آستانه بهره برداری

  کمربندی جنوب‌ غرب اصفهان در آستانه بهره برداری

  طول این مسیر که محور اصفهان - شهرضا و کمربندی شرقی اصفهان را به آزادراه ذوب آهن متصل می‌کند جمعاً ۱۷ کیلومتر است . شروع این محور از محل پل راهداران (تقاطع غیرهمسطح) در محور اصفهان - شیراز ، حد واسط مجتمع مسکونی شهرک سپاهان‌شهر و منطقه پادگان نظامی سپاه بوده و پس از تقاطع ، با ...

  |

  نظرات کاربران