در حال بارگذاری ...
 • الزامی شدن درزگیری و چادرکشی ناوگان حمل گندم و جو در استان گلستان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد : درزگیری و چادرکشی ناوگان حمل گندم و جو به منظور جلوگیری از هدر رفت محصولات الزامی است .

  ایوب میرشاهی گفت : درزگیری و چادرکشی ناوگان حمل گندم و جو به منظور  جلوگیری از هدررفت محصولات الزامی است و به رانندگان و کامیونداران استان تاکید می شود که در هنگام حمل این محصولات  به این مساله توجه جدی داشته باشند .

  وی از کلیه رانندگان ناوگان باری خواست ، برای جلوگیری از ریزش محصولات کشاورزی ، هنگام حمل و نقل ضمن استفاده از ظرفیت مجاز ناوگان ، نسبت‌ به درزگیری کامل و چادرکشی کامیون‌ها و یا هر وسیله نقلیه‌ای که اقدام به حمل و جابه‌جایی محصول خود می‌کنند، اقدام نمایند .

  میرشاهی از کشاورزان نیز خواست که برای حمل و جلوگیری از هدر رفت محصولات تولیدی و پیشگیری از بروز هرگونه حادثه ، از ناوگان تحت پوشش شرکت‌های حمل و نقل و مجاز به دریافت بارنامه استفاده کنند .

  گفتنی است ، میانگین صدور بارنامه حمل محصولات کشاورزی استان در فصل برداشت بیش از ۱۶۰۰ بارنامه در روز است .
  مطالب مرتبط

  صادرات جاده ای افزون بر ۱۶۸ هزار تن کالا از سیستان و بلوچستان

  صادرات جاده ای افزون بر ۱۶۸ هزار تن کالا از سیستان و بلوچستان

  با پیگیری های انجام شده توسط استانداری سیستان و بلوچستان ، این اداره کل ، اداره کل گمرکات استان و سایر دستگاه های متولی و رایزنی های به عمل آمده توسط وزارت امور خارجه ، کشور پاکستان بعد از حدود دو ماه تعطیلی از ۲۴ اردیبهشت ماه مجوز ورود محدود ناوگان به خاک خود را از طریق مرز ...

  |

  نظرات کاربران