در حال بارگذاری ...
 • ارتقاء ۲۳ رتبه‌ای آذربایجان‌شرقی در زمینه کاهش تصادفات جاده‌ای طی سال گذشته

  در سال جاری برای کاهش ۱۰ درصدی تلفات تصادفات جاده‌ای هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی شده است و امیدواریم با اقدامات دستگاه‌های ذی‌ربط و همکاری مردم استان ، شاهد کاهش هرچه بیشتر تصادفات جاده‌ای در استان باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان شرقی از ارتقاء ۲۳ رتبه‌ای این استان در زمینه کاهش تلفات جاده‌ای در سال گذشته خبر داد .

  اورجعلی علیزاده ضمن اعلام کاهش تصادفات جاده‌ای استان آذربایجان شرقی در سال گذشته گفت : این استان هم‌اکنون با ۲۳ رتبه ارتقا در رتبه ۶ کشوری قرار دارد . با تلاش‌ دستگاه‌های مرتبط با ایمنی جاده‌ای ، استان آذربایجان‌شرقی در زمینه کاهش تلفات ناشی از تصادفات جاده‌ای از رتبه ۲۹ کشوری در سال ۹۷ به رتبه ۶ در سال ۹۸ صعود کرده است .

  علیزاده همچنین با اشاره به تدوین طرح جامع کاهش تصادفات جاده‌ای برای سال ۹۹ اظهار کرد : در سال جاری برای کاهش ۱۰ درصدی تلفات تصادفات جاده‌ای هدف‌گذاری و برنامه‌ریزی شده است و امیدواریم با اقدامات دستگاه‌های ذی‌ربط و همکاری مردم استان ، شاهد کاهش هرچه بیشتر تصادفات جاده‌ای در استان باشیم .

  وی گفت : طرح جامع کاهش تصادفات جاده‌ای شامل برنامه‌هایی برای پنج حوزه فعالیت مدیریت ایمنی راه‌ها (راه‌های ایمن‌تر) ، وسیله نقلیه (وسایل نقلیه ایمن‌تر) ، کاربران جاده‌ای ایمن‌تر (عامل انسانی) و حوزه واکنش بعد از تصادف است که با اجرای این برنامه‌ها می‌توان قدم‌های بلندی در راستای کاهش تلفات جاده‌ای درسطح استان برداشت .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران