در حال بارگذاری ...
 • تخلیه بیش از ۲ میلیون تن کالای اساسی در بندر امام خمینی (ره) از ابتدای سال تاکنون

  با همکاری عوامل زنجیره انتقال کالا در بخش های مختلف ریلی و جاده ای بالغ بر ۲ میلیون و ۲۹۶ هزار و ۹۸۵ تن کالا نیز ازانبارهای نگهداری کالا در بندر امام (ره) به مبادی مصرف درون سرزمینی انتقال داده شد که رشدی ۳۲ درصدی نسبت به مدت مشابه نشان می دهد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت : از ابتدای سال کاری تاکنون بیش از دو میلیون تن کالای اساسی از ۵۱ فروند کشتی تخلیه شده است .

  عادل دریس با اشاره به فعالیت شبانه‌روزی و بی‌وقفه نیروهای عملیاتی در مجتمع بندر (امام) برای تخلیه سریع کشتی‌ها بیان داشت : به رغم تعطیلی مراکز و دستگاه های اجرایی در شهرهای خوزستان برای کنترل شیوع کرونا تاکنون ۲ میلیون و ۶۰۴ هزار و ۳۸۶ تن از کشتی های حامل کالاهای اساسی با رعایت توصیه های بهداشتی تخلیه شده است .

  مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) در ادامه افزود : با همکاری عوامل زنجیره انتقال کالا در بخش های مختلف ریلی و جاده ای بالغ بر ۲ میلیون و ۲۹۶ هزار و ۹۸۵ تن کالا نیز ازانبارهای نگهداری کالا در بندر امام (ره) به مبادی مصرف درون سرزمینی انتقال داده شد که رشدی ۳۲ درصدی نسبت به مدت مشابه نشان می دهد .

  وی اظهار امیدواری کرد : با هم افزایی بیشتر بین بخشی دستگاه های اجرایی از جمله صاحبان کالاهای دولتی علیرغم تعطیلی های متناوب برای اعمال کنترل بر دامنه شیوع ویروس کرونا ، روند انتقال و توزیع سریعتر کالاهای اساسی از انبارهای مجتمع بندری امام خمینی(ره) با شتاب بیشتری دنبال شده و فضای بیشتری برای پذیرش کشتی های ورودی جدید فراهم شود .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران