در حال بارگذاری ...
 • آغاز فاز دوم مبارزه با کرونا در راهداری استان لرستان

  بر اساس نظر کارشناسان بهداشت با شیوه عمل جدیدی از ویروس کووید ۱۹ مواجه هستیم که با علائمی نظیر دمل های عفونی ، سردرد شدید ، کاهش شدید وزن و حتی تغییر شکل صورت ظاهر می شود از این رو می طلبد که نسبت به سلامت همکاران و خانواده آنان حساس تر باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با توجه به موج جدید بیماری کرونا ، فاز دوم مبارزه با این بیماری در راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان کلید خورد .

  جلسه برنامه‌ریزی فاز دوم مبارزه با کرونا در محل دفتر حراست راهداری لرستان برگزار شد .

  محمدحسین امینیان مشاور مدیرکل و مدیر حراست راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان در این جلسه با تقدیر از کارکنان خدمات از زمان شیوع کرونا ، بر ضرورت آگاهی بخشی به کارکنان و رعایت پروتکل های بهداشتی در محیط کار و ارتباط با ارباب رجوع تاکید کرد و گفت : با توجه به اهمیت سلامت کارکنان و خانواده آنان ، ضروری است اقدامات عاجل در راستای کنترل مبادی ورودی و محیط کار در اداره کل و شهرستان ها صورت پذیرد .

  پرویز کرمی معاون توسعه مدیریت و منابع راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان هم در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این معاونت در توزیع بسته های بهداشتی و ضدعفونی اداره کل و مراکز تابعه علیرغم محدودیت های اعتباری ، نسبت به تسریع در اقدامات فاز دوم مبارزه با کرونا قول مساعد داد .

  سحر بابایی راد مدیر روابط عمومی راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان هم در این جلسه با اشاره به تغییر عملکرد ویروس کرونا و پیک دوم آن در ۲۴ اردیبهشت ماه جاری گفت : بر اساس نظر کارشناسان بهداشت با شیوه عمل جدیدی از ویروس کووید ۱۹ مواجه هستیم که با علائمی نظیر دمل های عفونی ، سردرد شدید ، کاهش شدید وزن و حتی تغییر شکل صورت ظاهر می شود از این رو می طلبد که نسبت به سلامت همکاران و خانواده آنان حساس تر باشیم .

  وی آموزش کارکنان ، ضدعفونی روزانه اداره کل و غربالگری رندومی همکاران را از ضرورت ها عنوان کرد و گفت : روابط عمومی در بحث آموزش و آگاهی بخشی از تمام ظرفیت ها بهره خواهد برد .

  تهیه بسته های بهداشتی برای کارکنان ، ضدعفونی روزانه اداره کل و مراکز تابعه با مواد بهداشتی استاندارد ، نصب سطح ضدعفونی کفش ها در ورودی اداره‌کل ، تهیه لباس مخصوص برای کارکنان خدمات ، محدود کردن مراجعات حضوری اربابرجوع از مصوبات این جلسه بود که مقرر شد به قید فوریت توسط معاونت توسعه مدیریت و منابع عملیاتی و نتیجه به حوزه مدیریت اعلام شود .

  لازم به ذکر است وظیفه اطلاع رسانی و آموزش کارکنان نیز به روابط عمومی واگذار شد .

  مصطفی میردریکوند رئیس اداره منابع انسانی ، پشتیبانی و رفاه نیز در این جلسه حضور داشت و به ارائه گزارش اقدامات این اداره پرداخت .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  نقش آفرینی فعالان و تلاشگران حوزه راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور با روحیه بسیجی و فعالیت جهادی

  همت و اتحاد رانندگان شریف کشورمان در آن مقطع حساس و حرکت به سمت بنادر جنوبی و تخلیه بنادر نقطه‌ای عطف و مصداقی بارزی از نقش آفرینی این تلاشگران در قالب روحیه بسیجی در تاریخ حمل و نقل جاده ای کشورمان به‌شمار می‌آید ، به‌طوری‌که منجر به ثبت روز ۲۶ آذر در تقویم رسمی کشورمان به ...

  |

  آمادگی ۳۰ اکیپ ثابت و سیار راهداری استان سیستان و بلوچستان برای طرح راهداری زمستانی

  آمادگی ۳۰ اکیپ ثابت و سیار راهداری استان سیستان و بلوچستان برای طرح راهداری زمستانی

  ارائه خدمات مطلوب به هموطنان ، ارتقای توانمندی و حفظ آمادگی نیروهای راهداری، مراقبت از راه‌ها ، ابنیه و تاسیسات موجود در محورهای ارتباطی از اهداف اجرای طرح راهداری زمستانی محسوب می شود .

  |

  نظرات کاربران