در حال بارگذاری ...
 • آماده سازی ۴۸ کیلومتر راه روستایی استان اردبیل برای اجرای عملیات آسفالت

  شن ریزی و زیرسازی حدود ۳ کیلومتر راه روستایی قوناخ قران از توابع بخش مرکزی نیر در حال انجام است که تلاش می کنیم امسال روکش آسفالت این مسیر نیر انجام شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت : ۴۸ کیلومتر راه روستایی در قالب طرح ملی ابرار در مرحله مناقصه و آماده آسفالت می‌باشد .

  علی رحمتی در بازدید از روند اجرائی این طرح ملی در شهرستان های نیر و کوثر افزود : در قالب «طرح ملی ابرار» بهسازی ، شن‌ریزی و آسفالت راه ۱۶ روستا در شهرستان‌های اردبیل ، گرمی ، بیله سوار ، مشگین شهر ، خلخال و کوثر اجرا شده است .

  وی تصریح کرد : سهم استان اردبیل از طرح ملی ابرار ۱۰۰ کیلومتر است . شن ریزی و زیرسازی حدود ۳ کیلومتر راه روستایی قوناخ قران از توابع بخش مرکزی نیر در حال انجام است که تلاش می کنیم امسال روکش آسفالت این مسیر نیر انجام شود .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه مراحل نقشه برداری و مطالعه محور کورائیم به خلفلو به طول ۱۰ کیلومتر در حال انجام است که در قالب طرح ملی ابرار بهسازی و شن ریزی خواهد شد خاطرنشان کرد : با عنایت به آغاز فصل کاری استان طرح ها ، برنامه ها و به ویژه پروژه های طرح ملی ابرار باهمه توان در شهرستانها در حال اجراست .
  مطالب مرتبط

  اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محور نیشابور - کاشمر با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومانی

  اجرای عملیات روکش آسفالت گرم در محور نیشابور - کاشمر با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومانی

  محور فوق ٧۵ کیلومتر در حوزه استحفاظی شهرستان نیشابور قرار دارد که از این میان پنج کیلومتر در سنوات گذشته روکش آسفالت گرم اجرا شده است و هم اکنون نیز ٣ کیلومتر دیگر از این محور با آسفالت گرم پوشش داده شد . 

  |

  ایمن سازی فیزیکی ۳۸ باب مدرسه حاشیه راه‌های استان سیستان و بلوچستان

  ایمن سازی فیزیکی ۳۸ باب مدرسه حاشیه راه‌های استان سیستان و بلوچستان

  با توجه به اینکه بسیاری از عادات و رفتارها در سنین کودکی شکل گرفته و در بزرگسالی تکامل می یابند ، فعالیت های همکاران ما در مدارس حاشیه راه ها ، فرصت ارزشمندی در زمینه آموزش بنیادی و تکمیل زیر ساخت های اصولی در راستای ترویج و تثبیت فرهنگ ترافیک در یک برنامه بلند مدت است که در ...

  |

  برخورداری ۵۳ درصد از روستاهای کشور از راه آسفالته

  برخورداری ۵۳ درصد از روستاهای کشور از راه آسفالته

  در برخی روستاهای استان کمبودهایی احساس می شود که با توجه به اینکه اعتبارات راه های روستایی امسال صد درصد استانی شده است ، انتظار می رود تا با مساعدت مسئولان استانی و استفاده از منابع سایر دستگاه هایی که می توانند یاری گر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان باشند ، روند ...

  |

  نظرات کاربران